Publikacje

PARTNERZY

Dodane: 30.10.2016

Bardzo ważny jest odpowiedni dobór wykonawców odpowiedzialnych za poszczególny etap budowy. My mamy to szczęście, że budujemy samochód DEMO, więc możemy liczyć na większe zainteresowanie i lepsze ceny. Nie zmienia to jednak faktu, że wybór partnerów może być kolejnym kluczowym elementem układanki przy składaniu samochodu wyczynowego.


 Poniżej wymienimy firmy, bez których nasz samochód nie powstałby. W dalszej części naszej relacji z budowy, dowiecie się jak dokładnie wyglądał wkład każdej z wymienionych organizacji.

 

 

 

glowni partnerzy2

logo CHECK

 

Główny wykonawca - CHECK Auto Service to profesjonalnie wyposażony warsztat samochodowy założony przez miłośników motoryzacji i jednocześnie doświadczonych mechaników. Swoją wiedzę budowali pracując w dużych, autoryzowanych serwisach samochodowych oraz poprzez aktywne uczestnictwo w rajdach samochodowych. Dziś wiedzę wykorzystują, aby jak najlepiej zadbać o Państwa pojazdy. Serwis ten świadczy szeroki wachlarz usług związanych z naprawą pojazdów zarówno osobowych jak i dostawczych. Wykonywane przez nich usługi charakteryzują się wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą serwisu, który będzie konstruował nasze DEMO.

Więcej informacji

 

 

 

logo trela 1

 

 Klatka i ospawanie - TRELA MOTORSPORT zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem samochodów do sportu. Wykonują specjalistyczne modyfikacje techniczne i inżynieryjne umożliwiające kierowcom uczestnictwo w rywalizacji na najwyższym poziomie. Specjalizują się w budowaniu certyfikowanych wielopunktowych klatek bezpieczeństwa do różnych typów samochodów: rajdowych, wyścigowych i driftingowych.

Więcej informacji

 

 

logo rajdowy sklep1

 

Części - RajdowySklep.pl jest to sklep stworzony przez zawodników cyklu BMW Challenge Wojtka Puchalskiego i Łukasza Sawickiego. Droga od marzeń o samorealizacji w motorsporcie do zdobycia tytułów mistrzowskich, którą obydwaj przeszli, była lekcją pokory, samozaparcia i szukania optymalnych rozwiązań. Celem tej działalności jest ułatwienie zawodnikom - również tym stawiającym pierwsze kroki w tej dziedzinie - wyboru optymalnych produktów przeznaczonych do motorsportu, które w założonym budżecie przyniosą jak najwięcej korzyści i mistrzowskich efektów. Ich dewiza to: pomagamy robić małe kroki do wielkich celów.
Więcej informacji

 

logo turn one

 

Wnętrze - TURN ONE jest to marka oferująca pełną gamę produktów dla kierowców i mechaników. Ponadto asortyment obejmuje różnego rodzaju części do kokpitów samochodowych. To co wyróżnia tę markę to ciekawy design produktów, ale z w pełni zachowaną  funkcjonalnością w najlepszej cenie. Jest to firma zawsze na bieżąco z nowymi trendami i przepisami technicznymi.
Więcej informacji

 

 

partnerzy2

 

 

logo poliuretany

 

Poliuretany - STRONGFLEX zajmuje się produkcją elementów z poliuretanu stosowanych w samochodach osobowych, terenowych i dostawczych. Elastomery poliuretanowe, stosowane w ich produktach, to najnowocześniejsze systemy polimerów, które dzięki swoim właściwościom i parametrom technicznym wypierają stosowaną dotąd powszechnie gumę. Wysoka wytrzymałość elastomerów w szerokim zakresie temperatur, wielokrotnie przewyższa jakość elementów tradycyjnych zawieszeń gumowych. Na elementy zawieszeń udzielają 2-letniej gwarancji, bez względu na warunki drogowe, w jakich pojazd jest użytkowany.

www.StrongFlex.eu - sklep internetowy produktów z poliuretanu

 

 

logo mts
Zawieszenie - MTS-Technik to producent zawieszeń sportowych. W sprzedaży posiada sprężyny, amortyzatory, kity obniżające oraz zawieszenia gwintowane do szerokiego wachlarza marek. Ich marka poparta jest ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Wciąż się rozwijają i stale poszerzają ofertę wysokiej jakości zawieszeń (na przykład stosują złoty ocynk skutecznie chroniący przed korozją oraz sprężyny do wybranych referencji dostarczane przez renomowanego Eibacha). Zawieszenia MTS-Technik nadają się zarówno do rywalizacji na torze, jak i dynamicznej jazdy na co dzień, pozostając przy tym produktem przystępnym cenowo.

https://mts-technik.pl/

 

 

logo motul

 

Oleje - Motul to światowej klasy francuska firma specjalizująca się w tworzeniu, produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie olejów silnikowych (dla motocykli, samochodów i innych pojazdów, nawet użytkowych), a także smarów dla przemysłu - Motul Tech. Przedstawicielem marki MOTUL w Polsce jest jest firma MOTUL Deutschland GmbH, odpowiedzialna również za rozwój marki oraz dystrybucję produktów na rynkach północnej, centralnej, wschodniej oraz południowej Europy.
https://www.motul.com/pl/pl

 

 fd motors

 

Lakiernia - Fdmotors to innowacyjny warsztat blacharsko lakierniczy, wykorzystujący najnowsze technologie przy naprawie nadwozi pojazdów.

https://www.facebook.com/Fdmotors/

 

 

kolo

 

Laweta - oferuje panstwu zabudowe typu autolaweta na auto dostawcze do 3500kg. Zabudowa kompletna w pełni aluminiowa wymiary 5000/2100 lub zblizone do uzgodnienia, trapy wjazdowe 350/200 aluminiowe, mocowanie trap z siłownikiem gazowym, poszerzone listwy antyrowerowe, 2x skrzynka narzedziowa, 2x nadkola, oswietlenie tablicy,obrysowe oraz gabarytowe led, 2x gniazda haka +moduł, wciągarka przesówna, wciągarka 6 ton wraz z pilotem bezprzewodowym, poduszki pneumatyczne z kompresorem sterowanie z kabiny, listwy ochronna na kantach zabudowy zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi, lakierowanie konstrukcji, 2x hak holowniczy, belka sygnalizacyjna

t: 518-253-324

 

 

fd motors

Flokowanie - ponownie Fdmotors to innowacyjny warsztat blacharsko lakierniczy, wykorzystujący najnowsze technologie przy naprawie nadwozi pojazdów.

https://www.facebook.com/Fdmotors/

 logo michart

 

Laminaty - Michart - Laminatowe Elementy Do Samochodów

FB: https://www.facebook.com/michartlaminaty/

 

flexio logo2

Flexio Ryki - Jesteśmy młodą i ambitną agencją reklamową obsługująca klientówod 2008 roku. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę pod kątem szeroko pojętej reklamy. Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów i projektowaniu stron internetowych. To nasza pasja:) Dlatego na bieżąco śledzimy trendy w tych dziedzinach, a nasze realizacje zawsze wyróżniają się na tle konkurencji. Działamy również w innych miastach jak: Dęblin, Puławy, Lublin, Garwolin, Piaseczno, Warszawa itp.

http://www.flexio.com.pl/

 

 

 

 

czytaj dalej3