Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Puchar Toru Słomczyn

I runda

sobota 09.03.2019
Słomczyn, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, RAJD


Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu Pucharu Toru Słomczyn 2019. Impreza kierowana jest do kierowców amatorów, którzy chcą się sprawdzić w rywalizacji na czas. Jedziemy na zasadach SuperOesu, czyli jedna długa próba z punktu A do B, przejeżdżana 5 razy przez wszystkich uczestników z pomiarem czasu.

Do wyniku końcowego liczą się wszystkie czasy uzyskane podczas 5 przejazdów. Cała próba wytyczona jest na równej asfaltowej nawierzchni.

Wystartować może każdy posiadacz 4 kółek. Udział pilota jest opcjonalny. Ważne, aby auto miało aktualne dokumenty drogowe czyli przegląd oraz ubezpieczenie OC. Kask jest obowiązkowy dla kierowcy i ewentualnego pilota.W roku 2019 odbędzie się sześć eliminacji Pucharu Toru Słomczyn. Wszystkie rozgrywane będą na nawierzchni asfaltowej na trasie Autodromu Słomczyn oraz z wykorzystaniem terenu parku maszyn oraz asfaltowych dróg dojazdowych.Puchar Toru Słomczyn wchodzi w nowy sezon
Automobilklub Rzemieślnik zaprasza na nowy sezon Pucharu Toru Słomczyn.
Pierwsza eliminacja odbędzie się już 9 marca. Impreza niezmiennie kierowana jest do kierowców amatorów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji na czas w bezpiecznych warunkach.
Przejazdy będą z elektronicznym pomiarem czasu, a wyniki dostępne od razu po minięciu mety danej próby. Na uczestników będzie czekała możliwie długa próba z wykorzystaniem samego Autodromu Słomczyn, parku maszyn oraz dróg dojazdowych.
Tradycyjnie nawierzchnia na całej długości trasy będzie asfaltowa i równa. Na ten rok zaplanowano 6 eliminacji od marca do października. Piąta runda będzie dodatkowo eliminacją do pucharu Mini Max Rally.

Wystartować może każdy posiadacz 4 kółek. Udział pilota jest opcjonalny. Ważne, aby auto miało aktualne dokumenty drogowe czyli okresowy przegląd oraz ubezpieczenie OC. Kask jest obowiązkowy dla kierowcy i ewentualnego pilota.

Zapisy będą przez formularz online, który dla chętnych do startu w pierwszej rundzie zostanie uruchomiony już 25 lutego.Reklama
Reklama
Reklama
Reklama