Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Off Roadowy 27 Finał WOŚP

niedziela 13.01.2019
Bodzanów, woj. MAZOWIECKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Wspólnie ze sztabem WOŚP w Bodzanowie zapraszamy na off roadową integrację w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Spotykamy się 13 stycznia 2019 r na terenie gminy Bodzanów ,biuro imprezy, integracja i zakończenie w dużej i ogrzewanej sali ,dokładna lokalizacja będzie podana wkrótce.


Spotkanie o charakterze integracyjnym z odrobiną rywalizacji, podzielona będzie na trzy klasy:
TURYSTYCZNA - auta seryjne, również samochody typu SUV ,dopuszcza się niewielkie modyfikacje ,lift, stalowe zderzaki , koła max 33" ,opony AT/MT, nie dopuszczone do startu będą auta na oponach MT o agresywnym bieżniku typu SIMEX. Do tej klasy zapraszamy całe rodziny, bo oprócz klasycznych prób terenowych ,na trasie przejazdu będą zadania i zagadki .
PRZYGODA -w tej klasie dopuszcza się auta poddane modyfikacjom ,stalowe zderzaki ,lift, klatka zewnętrzna , koła max 35" zalecane opony MT. Jeżeli samochód jest wyposażony w wyciągarkę zostanie ona zaplombowana. W razie wklejki można korzystać z wyciągarek typu tirfor i innych napędzanych siłą mięśni.
PRZYGODA W - auta, warunki jak wyżej ,w tej klasie dopuszcza się używanie jednej wyciągarki, jeżeli samochód wyposażony jest w dwie, jedna zostanie zaplombowana.
Na tym spotkaniu nie będzie topienia samochodów po klamki, ale błoto będzie 😉.
Wpisowe na imprezę to 200 złotych
W ramach wpisowego załoga otrzymuje zestaw startowy, przygotowanie tras i prób ,posiłek ,puchary i nagrody dla najlepszych trzech załóg w danej klasie (kierowca, pilot) .Za dodatkowe osoby w aucie nie ma dopłaty
Zgłoszenia proszę kierować przez formularz zgłoszeniowy ze strony
http://groszekoffroad.pl/, zgłoszenia przyjmowane będą do 6 stycznia 2019, do godziny 24:00.
Szczegółowy plan imprezy i inne ważne informacje ,będą podawane na stronie wydarzenia na bieżąco .
Wszystkie załogi będą poruszały się według roadbooka .
Do startu zostaną dopuszczone tylko samochody posiadające dowód rejestracyjny z ważnym przeglądem technicznym i ubezpieczone.
W trakcie 26 Finału ,dzięki Wam udało się zebrać ponad 11 000 złotych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama