Technika i porady

Każdy może być... designerem Ducati
Ducati

Dodane: 21.02.2022

Producent z Bolonii wprowadził wyjątkowy program personalizacji motocykli, dzięki któremu klienci tej kultowej marki mogą zaprojektować wygląd maszyn według własnych stylów i upodobań, nawet realizując bardzo śmiałe wizje stylistyczne!
Ducati to niewątpliwe piękne motocykle, łączone w swojej stylistyce sportowy pazur z charakterystyczną dla Włochów z północy wyjątkową dbałością o ekskluzywny styl i dopracowane detale. Ducati Unica to wyjątkowy program personalizacji znacznie wykraczający poza standardowy konfigurator. Bezpośrednia interakcja z projektantami Centro Stile Ducati zapewnia realizację najbardziej kreatywnych marzeń „Ducatistów”. Szlachetne materiały, ekskluzywne wykończenia, specjalne kolory i akcesoria Ducati Performance pozwalają klientom tworzyć naprawdę niepowtarzalne motocykle.Centro Stile Ducati otwiera swoje podwoje dla Ducatisti i pomaga spełnić marzenia o motocyklach unikalnych na skalę światową. Dzięki nowemu programowi personalizacji Ducati Unica Klienci mogą puścić wodze fantazji wykraczające poza standardowy konfigurator i stworzyć wyjątkowy model wraz z projektantami Ducati.
Klienci, którzy dołączą do programu Ducati Unica, będą mogli osobiście odwiedzić atelier Ducati Centro Stile, opisać swoją wizję designerom i podczas okresowych wizyt śledzić postępy prac nad swoim motocyklem marzeń. Przy wsparciu i pełnym zaangażowaniu profesjonalistów i pasjonatów z zespołu Ducati Unica zostanie zarysowany projekt personalizacji z przywiązaniem uwagi do najmniejszego detalu. Szlachetne materiały, dedykowane wykończenia, specjalne kolory i akcesoria Ducati Performance – możliwości są nieograniczone, a modyfikacje zostaną wykonane z kryteriami stylistycznymi, które identyfikują prawdziwe Ducati. Każdy etap powstawania unikatowego motocykla będzie udokumentowany, od pierwszych szkiców po uroczystość odbioru gotowego dzieła. - Chcieliśmy, aby od teraz Ducatista miał szansę na jeszcze większe utożsamienie się z własnym motocyklem, czyniąc go bezpośrednim wyrazem swojego indywidualnego stylu – podkreśla Andrea Ferraresi, dyrektor Centro Stile Ducati, - Stworzyliśmy Ducati Unica, ekskluzywny program, który świadczy o doskonałości „Made in Italy”. Niezapomnianego procesu personalizacji można doświadczyć w naszym Centro Stile, a moment, w którym Ducatisti wreszcie widzi swój motocykl, jest dla nas bardzo ekscytujący i jest źródłem wielkiej dumy.
Każdy projekt Ducati Unica przekazywany jest właścicielowi wraz z certyfikatem unikalności, który potwierdza oryginalność i gwarantuje jego niepowtarzalność. Poziom wyjątkowości i obsesyjna dbałość o szczegóły każdego projektu sprawiają, że zespół Ducati Unica może zrealizować wyłącznie ograniczoną liczbę personalizowanych motocykli i tylko te, które uzna za zgodne z wartościami marki.
Źródło: Ducati Polska

Reklama
Reklama
Reklama