Publikacje

PROJEKT

Dodane: 30.10.2016

 budujemy PM3

Projekt polega na medialnym zbudowaniu wyścigowego BMW E36.

 

Ścigaliśmy się i modyfikowaliśmy wiele różnych samochodów, ale nigdy nie budowaliśmy ich od początku. Dlatego podjęliśmy się wyzwania zbudowania samochodu sportowego. Krok po kroku na oczach internautów. Zaczynamy od stworzenia planu, przez zakup bazy, po przez rozmowę z wieloma firmami, które pomogą nam zrealizować ten projekt, aż po moment finalny, czyli uroczyste upalanie, żeby uczcić wysiłek, pot, krew i łzy, z których również zbudowany będzie nasz demo car.

 

Najważniejsze jest dla nas jednak, aby budowa naszego samochodu posłużyła do powstania swego rodzaju kompendium wiedzy, jak przy niewygórowanym budżecie i nie będąc mechanikiem, można zbudować profesjonalny samochód sportowy. Będziemy publikowali wszystko, nawet nasze niepowodzenia czy błędne decyzje. Wszystko po to, żebyście mogli nie tylko zobaczyć jak będzie przebiegał ten proces, ale również, żebyście mogli uniknąć naszych ewentualnych błędów.

 

fura

 

Mówiąc o niewygórowanym budżecie, mamy na myśli mniej niż połowę potrzebnych środków do wybudowania profesjonalnie przygotowanego samochodu o specyfikacji torowej.  Będziemy więc musieli postępować sprytnie i każdy krok dokładnie przemyśleć. Nie możemy pozwolić sobie na żadną bezsensownie wydaną złotówkę. Przed nami trudne zadanie. Myślę, że wielu z Was jest w podobnej sytuacji, więc nasze poświęcenie na pewno będzie przydatne.


Dla wyjaśnienia nie będziemy konfigurować specyfikacji samochodu pod wybrany puchar czy konkretne zawody, ponieważ nasze DEMO będzie przede wszystkim uczestniczyć w wielu różnych zawodach, jako promocja SIECIGAM.pl - to daję większą dowolność i jest sporym ułatwieniem.

 Fotorelacja z każdego etapu budowy będzie publikowana w tym dziale. Nasze wpisy uzupełnimy o zdjęcia i być może kilka filmików, aby w dokładniejszy sposób odzwierciedlić postęp pracy. Po upragnionym zakończeniu budowy, nasz democar będzie stałym gościem wielu imprez motoryzacyjnych, takich jak różnego rodzaju zawody czy treningi. Jego zadanie promocji będzie realizowane również, poprzez uczestniczenie w targach czy w części ekspozycyjnej imprez motoryzacyjnych.
 
Trzymajcie za nas kciuki – startujemy!

 

 czytaj dalej