Newsy

Nadjeżdża Auto Moto Show Toruń
Auto Moto Show Toruń

Dodane: 04.06.2021

Dokładnie za trzy miesiące, 04. września, w toruńskim MotoParku odbędzie się wydarzenie, w trakcie którego obok siebie staną wyjątkowe, także zupełnie unikalne maszyny, reprezentujące różne oblicza motoryzacji. Część z nich swoje możliwości zaprezentuje także na torze!
AUTO MOTO SHOW TORUŃ ma być nowym cyklicznym wydarzeniem jakiego na terenie Północnej Polski jeszcze nie było! W jednym miejscu na otwartej przestrzeni zaprezentują się różne oblicza motoryzacji. Począwszy od legend, kilkudziesięcioletnich zabytków na współczesnych supersamochodach takich marek jak Lamborghini czy Ferrari kończąc. To event, na którym zobaczyć będzie można zarówno pojazdy użytkowe, jak i te przygotowane do wyczynowego sportu samochodowego, zarówno zdalnie sterowane modele aut w skali 1:10, jak i potężne ciężarówki. Samochody, motocykle, pojazdy buggy i ATV. Co więcej? Auto Moto Show Toruń to nie tylko wystawa, to również szereg dynamicznych pokazów także na torze samochodowym! W pokazowych przejazdach zaprezentują się m.in. maszyny stworzone do rajdów, wyścigów płaskich, rallycrossu, driftingu, a także wyścigowe motocykle. Mało tego, to wydarzenie w trakcie którego każdy będzie miał możliwość odbycia ekscytującej przejażdżki u boku kierowców rywalizujących w wyczynowym sporcie samochodowym lub nawet żeby samemu zasiąść za kierownicami supersamochodów! Podczas bloków Drift Taxi do swoich „bokolotów” na prawe fotele publiczność zaproszą doświadczeni zawodnicy, specjalizujący się w jeździe „bokami do przodu”. Gdyby ktoś wolał samemu pognać po torze setki koni mechanicznych, to też będzie miał ku temu doskonałą okazję. Wszystko za sprawą głównego partnera wydarzenia, firmy Devil-Cars.pl i floty ich wspaniałych maszyn. Do wyboru będą m.in. Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Ferrari 458 Italia, Ferrari F430, Nissan GTR, Audi R8, KTM X-BOW czy Ariel Atom. Tak więc AMS Toruń będzie jednocześnie doskonałą okazją, żeby sobie lub komuś bliskiemu sprawić wspaniały prezent w postaci torowej przygody za kierownicą supersamochodu.

Obiekt przy ul. Łukasiewicza w tym dniu podzielony będzie na szereg stref wystawowych prezentujących poszczególne oblicza motoryzacji. Będą to m.in. m.in. strefa SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, MultiSalon, Klubowa, Mercedes, Made in USA i Safety, w której promowane będą rozwiązania i wiedza poprawiające bezpieczeństwo na drogach.
Nie zabraknie też strefy rodzinnej z atrakcjami dla najmłodszych i konkurencjami rekreacyjnymi. Organizatorzy planują też szereg konkursów dla wytrawnych znawców motoryzacji. Wydarzenie będzie też jednym z przystanków dla uczestników odbywającego się w tym czasie w Toruniu zlotu fanów marki Mercedes-Benz.
Więcej informacji w oficjalnym WYDARZENIU na FB a także na fanpage'u głównego organizatora, czyli grupy MOTORSPORT TROPHY. Niebawem ruszy też oficjalna strona internetowa wydarzenia.
(materiały prasowe AUTO MOTO SHOW Toruń)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama