Newsy

SOUND OF GRAVITY - w lutym w spodku

Dodane: 29.11.2022

SOUND OF GRAVITY – EKSTREMALNE SHOW W SPODKU


25 lutego 2023 roku w katowickim Spodku będziemy świadkami święta sportów ekstremalnych. Tego dnia do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści, aby zaprezentować widowisko pełne emocji, adrenaliny, muzyki i efektów specjalnych w ramach Sound of Gravity. Będziemy świadkami widowiskowego spektaklu, w którym najlepsi zawodnicy świata zaprezentują niesamowite ewolucje skacząc na ogromnych wysokościach tuż nad dachem legendarnego Spodka, a wszystko zostanie synchronizowane z muzyką zespołu Queen i efektami specjalnymi!Oczywiście nie zabraknie Polaków. Pojawią się m.in. Animals FMX oraz Godziek Brothers, którzy przygotowali specjalne sektory dla swoich fanów znajdujące się najbliżej show. Tak aby widzowie byli jak najbliżej akcji i poczuli prawdziwą adrenalinę skaczących zawodników pod samym dachem Spodka! Kupując bilet na wspomniane sektory będziecie najbliżej widowiska i najbliżej zawodników. Otrzymacie także specjalne gadżety dedykowane wydarzeniu i pokazowi Godziek Brothers! Co więcej, do 10 grudnia ceny biletów są w promocyjnych cenach!
SOUND of GRAVITY to ekstremalny Teatr, którego atrakcjami będą nie tylko największe gwiazdy i legendy freestyle motocrossu, dirt jumpingu i skate ale także najlepsi DJ`e i oryginalne efekty specjalne!SOUND of GRAVITY Ekstremalny Teatr to prawdziwy spektakl! Tu łączymy muzykę i sporty akcji! Motywem przewodnim pokazów są ponadczasowe hity legendy rocka – zespołu QUEEN! Nasi DJ'e stworzą prawdziwe show, które łączy elektryzujące dźwięki z zapierającymi dech w piersiach wyczynami wirtuozów dwóch kółek!
Ambasadorami wydarzenia są bracia Dawid i Szymon Godziek - mulitmedaliści najbardziej prestiżowych zawodów freestyle BMX i MTB na świecie, w tym igrzysk ekstremalnych X-Games - oraz Bartek Oskroba - wielokrotny Mistrz Polski i finalista ME oraz uczestnik MŚ w scooteringu!Na motocrossowych skoczniach, najlepsze ewolucje Freestyle Motocross zaprezentują zawodnicy z całej Europy. Będziemy świadkami ewolucji, które zaprzeczają prawu grawitacji. Przelatujące pod samym dachem motocykle to spektakularny widok, który na długo zapadnie w pamięci widowni.
ATRAKCJE SOUND of GRAVITY – Ekstremalny Teatr:
- Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach (10 zawodników)
- Dirt Jumping Show - ewolucje na rowerach i hulajnogach (10 zawodników)
- Goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy
- Muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami
- Pit Party - Spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarzNa skoczniach zobaczymy m.in.
Julien Vanstippen (Belgia) – obecnie jeden z najlepszych zawodników na świecie. W roku 2022 podczas kalifornijskiej edycji X-Games wywalczył złoty medal dołączając do prestiżowego grona medalistów igrzysk sportów ekstremalnych
Alastair Sayer (RPA) – kolejny w stawce uczestnik X-Games Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej widowiskowo jeżdżących zawodników na świecie. Od wielu lat będący główną postacią Masters of Dirt.
Ronny Showman (Niemcy) – jeden z nielicznych na świecie zawodników skaczących na motocyklu elektrycznym. Będzie to pierwszy tego typu pokaz w Polsce! Zobaczymy z pewnością wysokie salta i niesamowite kombinacje!
Tobi Merz (Austria) – freestyle motocross łączy z skokami na rowerze. Właśnie te dwie konkurencje połączy ze sobą w katowickim Spodku.
FMX Animals Polska (Sebastian Niedziela, Damian Chyła, Andrzej Gurgul, Kajetan Jastrząb) – polska gruba freestylowa, która zaprezentuje specjalny pokaz, w którym główną rolę odegra publiczność. Będzie prawdziwy freestyle!
Szymon Godziek (Polska) – najbardziej rozpoznawalny na świecie polski zawodników sportów ekstremalnych. Uczestnik legendarnych zawodów Red Bull Rampage, oraz zdobywca nagrody publiczności tych zawodów! Medalista Pucharu Świata. Skakał nad kanionem w Utah, nad rozpędzonym pociągiem towarowym, nad peletonem kolarskim.
Dawid Godziek (Polska) – obecnie jeden z najlepszych na świecie zawodników MTB / BMX Freestyle. Tegoroczny złoty medalista X-Games (w swojej kolekcji ma trzy medale w tych najważniejszych na świecie zawodach).
Bartosz Oskroba (Polska) – najpopularniejszy i aktualnie najbardziej utytułowany polski zawodnik w konkurencji hulajnoga wyczynowa. Wzór do naśladowania dla młodych pokoleń. Wielokrotny Mistrz Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama