Siescigam.pl

Newsy

Prezentacja i testy pucharowego buggy ,,RaceForce 1" dla uczestników VI rundy Rallysprint Challenge.

Dodane: 17.07.2019


Foto: Monika Borowska Rally Photograpy

Zespół pasjonatów/inżynierów motorsportu pod kierownictwem Kacpra Raupuka zbudował samochód, którego puchar ma wystartować w 2020 roku. 
Auto typu Buggy, tak na razie się prezentuje, przeszło pierwsze testy na Rallysprint Challenge w Zegrzu Pomorskim.
Ideą pucharu jest rywalizacja gdzie zawodnicy będą się ścigać bliźniaczymi konstrukcjami, aby najbardziej liczyły się umiejętności nie sam sprzęt.Jako zespół inżynierów nie chcieliśmy bazować na istniejących konstrukcjach tylko postanowiliśmy zbudować własne auto dedykowane do sportu. Po ośmiu miesiącach rysowania i projektowania a następnie 13 miesiącach w warsztacie, nadeszły testy pierwszego prototypu i korekty w projekcie.
Samochód budzi duże zainteresowanie uczestników cyklu Rallysprint Challenge i podczas V rundy auto było udostępnione wszystkim zainteresowanym uczestnikom do jazd testowych.
Każda opinia jest dla nas na wagę złota i dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych naszym projektem na VI rundę Rallysprint Challlenge do Piły 10 sierpnia na testy. Każdy kto weźmie udział w zawodach ma szansę na jazdę testową.To doskonała okazja do tego aby porozmawiać o projekcie.
Na wrzesień mamy zaplanowane ukończenie obudowy samochodu i wtedy zaczynamy rekrutacje zawodników na przyszły puchar, chcielibyśmy ustalić już dokładną specyfikacje auta oraz liczbę egzemplarzy jaka będzie startować.