Publikacje

MoneyWell Investment Kager Super Rally - Sand Edition Bukowno

Dodane: 01.06.2016

 

MoneyWell Investment Kager Super Rally - Sand Edition Bukowno - Runda III
Tylko piach, suchy piach...

Widoki niczym z afrykańskiego Dakaru przywitają uczestników III Rundy MoneyWell Investment Kager Super Rally - Sand Edition, który już w najbliższy piątek ruszy w małopolskim Bukownie.

 

IMG 5130IMG 4490

 


Trasa dla motocykli, quadów, pojazdów SSV, aut terenowych i ciężarówek chwilami będzie prawdziwym piekłem - taka jest właśnie runda Sand Edition. Na metę dotrą najwytrwalsze załogi, które nie zagotują jednostek napędowych i potrafią przetrwać w tych ekstremalnych warunkach oesowych. Jeżeli tradycji stanie się zadość to słońce w Bukownie mocno przyłoży się do pustynnego klimatu. Jazda po kilkudziesięciometrowych osuwiskach piachu ze zjazdem do byłej kopalin piachu dostarczy zawodnikom i kibicom sporych emocji. Dla fotografujących te niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju widoki stanowią nie lada gratkę więc zapowiada się regularny ostrzał z teleobiektywów. Na dwóch Odcinkach Testowych zobaczymy także rywalizację w markowym pucharze Can-Am w klasach quad 2x4, 4x4 i pojazdach SSV (dawniej UTV). Jak zmieni się nieoficjalna klasyfikacja generalna po rywalizacji w Bukownie, której patronuje Pan Burmistrz Mirosław Gajdziszewski, przekonamy się już w wkrótce.
Po piątkowym obowiązkowym objeździe i odbiorach administracyjnym i badaniu kontrolnym, rywalizacja na dobre rozpocznie się w sobotę czwartego czerwca o godzinie 10.00, startem honorowym zlokalizowanym w centrum Bukowna przy Urzędzie Miasta. Co istotne dla kibiców, oba Odcinki Testowe położone są blisko siebie. Ich konfiguracja pozwala na poruszanie się na piechotę i w wielu miejscach kilkukrotne oglądanie załóg pokonujących trasę.
Zapraszamy do oglądania rundy w Bukownie po raz pierwszy na żywo dzięki firmie NTT System.

Sand Edition w Bukownie – będzie się działo!

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: MoneyWell Investment, Kager, Miasto Bukowno, Straż Pożarna w Bukownie, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, iXXL Studio Reklamy Kielce, NTT System, Manta, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, 4×4 Terenowiec, JP Oils - Eneos, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., KNF Team, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, Knapmotor, MercedesAutoCentrum.pl.

Szczegóły na naszej stronie i facebook’u:


www.super-rally.eu


www.facebook.com/super.rally4x4

 

SUPER RALLY 3 2016

Reklama
Reklama