Newsy

Crossbruk Enduro Race
Masz Kayo? Ścigaj się legalnie po lesie!

Dodane: 05.04.2023

Już 16 kwietnia właściciele motocykli Kayo T4, K2 i T2 będą mogli nie tylko legalnie pojeździć po lesie, ale również się pościgać w specjalnej klasie podczas Crossbruk Enduro Race w Lidzbarku Warmińskim.

Co prawda sezon w offroadzie dla niektórych nigdy się nie kończy, ale jednak wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na przyjście wiosny. To idealna pora roku do jazdy w terenie, bo ziemia jest wtedy dobrze nawodniona, a widoczność w lesie największa. Nadejście kwietnia oznacza również rozpoczęcie zawodów w sezonie 2023, a więc tego, co tygryski lubią najbardziej! A jeżeli jeszcze nie mieliście jeszcze okazji zadebiutować na starcie, to ostrzegamy – to uzależnia!Organizatorzy dostrzegają duży potencjał w rosnącej w siłę z każdym rokiem grupie zawodników Kayo i coraz chętniej zapraszają ich na zawody. Dokładnie tak, jak w przypadku Warmińskiego Auto-Moto Klubu, który na zbliżający się Crossbruk Enduro Race stworzył nawet specjalną klasę właśnie dla zawodników dosiadających terenowych motocykli z jednocylindrowym silnikiem chłodzonym powietrzem. To oznacza, że już 16 kwietnia 2023 roku w Lidzbarku Warmińskim właściciele motocykli Kayo T4, K2 oraz T2 będą mogli nie tylko legalnie pojeździć po lesie, ale przede wszystkim się pościgać w specjalnie klasie Hobby i powalczyć o cenne nagrody ufundowane przez importera marki Kayo oraz Just R.

Klub WAMK oraz obiekt w Lidzbarku Warmińskim gościli już imprezy najwyższej krajowej rangi, a dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w organizacji imprez zarówno dla amatorów, jak i zawodowców znani są z dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, świetnej atmosfery w paddocku oraz świetnie przygotowanej i bardzo zróżnicowanej trasy, która pozwoli sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć niepowtarzalną przygodę.

Dla uczestników klasy Hobby przewidziana jest łagodniejsza trasa pozwalająca na delikatne wejście w świat wyścigów omijająca najbardziej wymagające sekcje trudnych podjazdów oraz zdradliwych odcinków SuperEnduro. Jeżeli jednak wolałbyś dostać porządnie w kość i sprawdzić, na co stać ciebie i twój motocykl – możesz spróbować swoich sił w zawodach głównych. Zawodnicy, którzy wystartują w obu wyścigach Cross Country i SuperEnduro zostaną sklasyfikowani w generalce, ale można też wziąć udział tylko w wybranym biegu i zrezygnować z generalki.

Zawody Crossbruk Enduro Race w Lidzbarku Warmińskim to pierwsza tego typu impreza w tym sezonie na Warmii i Mazurach, ale możemy być pewni, że jedna z wielu. Koniecznie musicie być na miejscu i przeżyć to na własnej skórze!

Crossbruk Enduro Race


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama