Siescigam.pl

Newsy

charytatywna licytacja koszuki K. Kajetanowicza

Dodane: 27.06.2016

kajto Marta Fiutek

 

 

Przedmiotem aukcji jest oficjalna koszulka aktualnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza z autografem i dedykacją!!!
Przypomnijmy, że


Kajetan Kajetanowicz to utytułowany polski kierowca rajdowy min.:
- Mistrz Polski klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w grupie N w 2008 roku,
- trzy krotny tryumfator Rajdu Polski,
- Czterokrotny Mistrz Polski klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych,
- Mistrzostw Polski w latach 2010-2013,
- Mistrz Europy klasyfikacji Generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrz Europy z 2015 roku.

Marta o sobie kilka słów: "Witam, nazywam się Marta Fiutek, mam 25 lata. Pochodzę ze Śląska, a dokładnie z Tych. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni - Werdniga Hoffmana, poruszam się na wózku. Dodatkowo w 2015 roku stwierdzono u mnie astmę oskrzelową. Są to choroby nieuleczalne, aczkolwiek można zminimalizować ich objawy poprzez ciężką i długotrwałą rehabilitację, na którą są potrzebne środki pieniężne, podobnie jak i na same lekarstwa. Mimo trudności losu jestem optymistką, staram się być osobą jak najbardziej aktywną, interesuję się muzyką, fotografią jak i grafiką komputerową. Staram się prowadzić aktywny tryb życia, jednak przy mojej niepełnosprawności nie jest to łatwe, dlatego korzystam min. z nowych technik rehabilitacji w wodzie. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie, abym mogła stać się częściowo samodzielna oraz poprawić stan mojego zdrowia.
Za pomocą fundacji Avalon zbieram pieniądze na rehabilitację."
Aukcja trwa do czwartku 30 czerwca 2016 i kończy się tuż przed godziną 18:50, czyli w czasie rozpoczęcia tegorocznego Rajdu Polski. Zapraszamy do udziału w licytacji."
 
Link do Aukcji:
http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-kajatana-kajetanowicza-z-autografem-i3309687