Newsy

Against All Odds
Drugi sezon o kulisach MXGP z 2022 r.

Dodane: 14.07.2023

Przeżyj ponownie sytuacje, który wzburzyły MXGP w 2022 roku. Gdy nasi kierowcy przygotowują się do drugiej połowy tego sezonu, przeżyj ponownie zacięte bitwy, które zdefiniowały poprzedni rok. Drugi sezon "Against All Odds" zabierze Cię za kulisy trudnych zwycięstw, druzgocących porażek i lekcji wyciągniętych z 19 Grand Prix i Motocross of Nation.

Prezentacja piekielnych talentów MXGP w trzech odcinkach, koncentrujących się na tym jak w jednej minucie można świętować zdobycie podium, a w następnej ponieść porażkę.Od dopracowanych obiektów Wilvo Yamaha na jednym końcu spektrum, profesjonalizacji sportu po niefabrycznych kierowców siejących zamęt w czołówce, jasne jest, że bez względu na to, jak zapakujesz MXGP, surowe umiejętności zawsze będą prześwitywać.

W pierwszym odcinku jedziemy z fabrycznym zespołem Monster Energy Yamaha MX2. Spodziewaj się występów gościnnych, taktyki, obejmowania prowadzenia na starcie i niefiltrowanych reakcji kolegów z drużyny, Jago Geertsa, i Thibaulta Benistanta, zastanawiających się nad chaotyczną i wymagającą serią Mistrzostw Świata.Odcinek drugi przedstawia zdolnego i walczącego o czołówkę stawki Maxime'a Renaux, niezachwianego Jeremy'ego Seewera i najlepszego Glenna Coldenhoffa, którzy walczą o upragniony tytuł mistrza świata MXGP. Zapomnij o pocie, łzach i piciu na podium. To surowe, szczere spojrzenie na dyscyplinę sportową, w której zawodnicy wracają do ścigania zaledwie kilka tygodni po wyleczeniu zagrażających karierze kontuzji.

W ostatnim odcinku serii „Against All Odds” reprezentacje walczą ze sobą podczas Motocross of Nations w RedBud w USA. Błotniste warunki powinny zapewnić przewagę Glennowi Coldenhoffowi, jednak w tej grze nic nie jest pewne. Brutalna kontuzja nogi Romaina Febvre'a zapowiada jeden z największych powrotów sezonu, Jago Geerts pokazuje swoje przyszłe możliwości na 450, a Calvin Vlaanderen przeciwstawia się wszelkim oczekiwaniom.

Drugi sezon "Against All Odds" jest dostępny pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=rZ_RFsqpB4g&feature=youtu.be

Reklama
Reklama
Reklama