Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Kaszubskie H4 z K44 - Eliminacje H6 Rally

sobota 20.07.2024
Nowe Czaple, woj. POMORSKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Zapraszamy na naszą kolejną imprezę pod nazwą "Kaszubskie H4 z K44 - Eliminacje H6 Rally" - Jest to impreza w stylu H6. Przejazdy w zamkniętej pętli o długości około 3 km.
Przejazd będzie trwał dwie godziny po czym nastąpi przerwa serwisowa podczas której możecie się naprawiać. W drugiej części znowu pojedziecie przez dwie godziny jednym ciągiem.
Trasa będzie szeroka, i dobrze widoczna.
W klasie "ZMOTA" zaliczycie przejazd szerokim wąwozem oraz lekki trawers. Znajdzie się również niewielki fragment błota. Dozwolone są wyciągarki elektryczne i mechaniczne, możecie jednak liczyć na ich używanie w wyjątkowych sytuacjach.
W klasie "LIGHT" dopuszczamy wszelkie pojazdy o masie DMC poniżej 3,5t. Dopuszczamy w tej klasie również tzw. "GRUZY", "GRATY" i "WRAKI", samochody z napędem na jedną lub dwie osie, dowolne opony, bez wyciągarek.
Klasa "QUAD" - quady bez ograniczeń (również ośki???)
Zgłoszenia wysyłajcie na kontakt@kaszuby4x4.pl.
W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko kierowcy, klasę startową i model auta. Wpisowe 400 zł płatne na konto stowarzyszenia: 71 1140 2004 0000 3002 7982 9632 tytułem. "Imię i nazwisko kierowcy Kaszubskie H4" zgłoszenia przyjmowane będą najpóźniej do 12 lipca. Ilość załóg ograniczona, liczy się data wpływu wpisowego na konto. Minimalna ilość załóg w danej klasie to 5.
Szczegółowe informacje otrzymacie na maila po opłaceniu wpisowego.
Baza imprezy będzie zlokalizowana w miejscowości Nowe Czaple. Poczęstujemy każdego zawodnika kiełbaską i karkówką a do ucha prócz dźwięku V8 wpadnie jakaś nuta z głośników.
System K44 zadba o to aby wyniki waszych zmagań dostępne były błyskawicznie, tym razem nie musicie mieć nawet urządzenia - wszystko na czas imprezy dostaniecie od K44! 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama