Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Sandomierski Pierścień - czyli wąwozy, winnice i niezwykłe miejsca

piątek 17.05.2024 - niedziela 19.05.2024
Sandomierz, woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE
4X4, WYPRAWY
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na weekendową podróż wokół Sandomierza, pełną wspaniałych widoków, urokliwych dróg wijących się pośród malowniczych sadów i przepięknych lessowych wąwozów, obfitującą w niezwykłe miejsca i ciekawe opowieści.
Pokażemy Wam również, że to miejsce upraw i produkcji wina (jak twierdzą koneserzy najlepszego w kraju) i to właśnie w jednej z tutejszych, rodzinnych winnic zatrzymamy się i dokonamy degustacji lokalnych win i serów.
Przygotowana przez nas trasa jest malownicza, łatwa i przyjemna dlatego też zapraszamy wszystkich tych, którzy ponad topienie się w błocie i ciąganie się stawiają radość podróżowania i poznawania nowych miejsc, tym bardziej, że oprócz winnicy, zwiedzimy również niezwykłe wnętrza odrestaurowanego, XVIII-wiecznego dworu, malownicze ruiny XVI-wiecznego zamku oraz ruiny pałacu. Będzie również zwiedzanie niezwykłych sandomierskich podziemi oraz przepięknej starówki. A do tego mnóstwo ciekawych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na CB.
Trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.
A tak bawiliśmy się na ostatniej edycji >> https://x-plore4x4.pl/galeriapierscien5.html

Reklama
Reklama
Reklama