Kalendarz imprez motoryzacyjnych

TRACK DAY TROPHY 2023 - I RUNDA

ZAWODY TIME ATTACK NA TORZE POZNAŃ

sobota 01.04.2023
Przeźmierowo, woj. WIELKOPOLSKIE
SAMOCHODY, WYŚCIG

INAUGURACJA SEZONU DWÓCH POPULARNYCH OGÓLNOPOLSKICH CYKLI - TRACK DAY TROPY & INTERIA DRIVE CUP NA NAJWIĘKSZYM POLSKIM TORZE!


➡️1 Kwietnia, Tor POZNAŃ
➡️Rywalizacja na pełnej pętli (4,083 km) jedynego w Polsce obiektu sportowego z homologacją do tzw. wyścigów płaskich
➡️IMPREZA DLA KAŻDEGO! Tor otwarty dla wszystkich posiadaczy aut (zarówno tych seryjnych, jak maszyn i przygotowanych do sportu)
➡️Luźna, bezstresowa, koleżeńska atmosfera, wyjątkowy klimat!
➡️DUŻA ILOŚĆ JAZDY! Co najmniej pięć sesji 16-minutowych (w tym sesja kwalifikacyjna i 3 sesje prób sportowych w grupach po 20 kierowców)
➡️PROMOCJA za najszybsze wpłaty wpisowego: pierwsze 20 wpłat - dodatkowa sesja w ciągu dnia (najprawdopodobniej w czasie przerwy przed przejazdami pomiarowymi)
➡️Rywalizacja na prostych, przejrzystych zasadach TIME ATTACK – o końcowym wyniku zawodnika/zawodniczki decyduje suma najlepszych czasów okrążenia z każdej sesji (po jednym z każdej sesji)
➡️Możliwość rywalizacji w obu cyklach (TDT & IDC) w ramach jednych zawodów (duża ilość klas)
➡️Szeroka obsługa medialna danej rundy i obu cykli
➡️Wydarzenie przygotowane przez dwie grupy doświadczonych organizatorów
➡️Limit uczestników: 100 kierowców
➡️WPISOWE: 800 zł lub 830 zł (razem z IDC, większa ilość klasyfikacji)


➡️HARMONOGRAM CZASOWY (w przygotowaniu)


➡️REGULAMINY TDT
Ramowy Cyklu 2023: http://trophy.com.pl/wp-content/uploads/2023/02/Regulamin-Ramowy-cyklu-TRACK-DAY-TROPHY-2023.docx.pdf
Regulamin Techniczny 2023: http://trophy.com.pl/wp-content/uploads/2023/02/Regulamin-Techniczny-TAT-i-TDT-2023.pdf
Regulamin Uzupełniający Rundy (Tor Poznań): http://trophy.com.pl/wp-content/uploads/2023/02/TDT-2023-Regulamin-uzupelniajacy-1-rundy.pdf


➡️Podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa:
Od kierowców i pilotów (pasażerów) wymagane są kaski motocyklowe lub do sportu samochodowego. Dopuszczane są też te nie posiadające homologacji do sportów motorowych lub z utraconą homologacją.
Auta nie powinny mieć wycieków płynów eksploatacyjnych, zwłaszcza olejów. Wszelkie nieszczelności układów w samochodzie powinny zostać usunięte przed przyjazdem na zawody.
Klatki bezpieczeństwa w autach nie są wymagane.
Bezwzględnym obowiązkiem uczestników jest stosowanie się do poleceń organizatorów i obsługi toru, w tym poprawne reakcje na komunikaty przekazywane za pomocą flag.


➡️REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
Rejestracja uczestników prowadzona będzie do wyczerpania limitu miejsc przy pomocy panelu dostępnego pod adresem: http://drivecup.pl/home/tor-poznan-2023/
Początek rejestracji: poniedziałek, 13 LUTEGO, godzina 19:00❗️
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat wpisowego. Dla 20 pierwszych uczestników, którzy dokonają wpłat - dodatkowa sesja w ciągu dnia (najprawdopodobniej w czasie przerwy przed przejazdami pomiarowymi).
Po przekroczeniu limitu uczestników organizatorzy nie gwarantują pozostałym zgłaszającym się kierowcom udziału w wydarzeniu.

Wysokość opłaty startowej: 800 zł lub 830 zł (w przypadku startu również w odbywających się w ramach tego wydarzenia zawodach z cyklu Interia Drive Cup, większa ilość klasyfikacji).
Za dodatkową opłatą (360zł) istnieje możliwość wynajmu boksu garażowego na zawody (według zarządcy obiektu mieszczącego 2 auta).

Opłaty startową można opłacić przelewem na konto Partnera (IDC):
Klub Sportowy Zryw
53 1140 2004 0000 3102 7742 5762
Z dopiskiem: „Wpisowe Tor Poznań”.
Jeżeli dokonującym wpłaty jest inna osoba niż startujący kierowca, to w tytule przelewu prosimy podać również imię i nazwisko kierowcy.
4.7 Za datę zgłoszenia przyjmuje się datę wpływu środków na wskazane konto.


➡️Więcej informacji można uzyskać pisząc na adresy e-mail:
kontakt@trophy.com.pl
info@drivecup.pl
oraz dzwoniąc pod numery:
(+48) 605 58 57 51 (TDT)
(+48) 501 806 150 (IDC)


Dokonanie zgłoszenia do udziału w zawodach wiąże się z jednoczesnym wyrażeniem zgody przez uczestnika wydarzenia na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 133 poz. 883, z późniejszymi zmianami) oraz przepisami RODO. Przekazane dane zostaną użyte przez organizatora wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia do uczestnictwa w wydarzeniu. Niniejsze dane nie będą w żaden sposób wykorzystywane przez organizatora wydarzenia w celach marketingowych bądź handlowych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama