Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Track Masters

runda 3

piątek 02.06.2023
SLOVAKIA RING
SAMOCHODY, RAJD
Track Masters Puchar Europy Środkowej Time Attack w 2023 składa się z 7 Rund + 1 specjalnej Rundy na torze F1. Każda Runda to odrębne zawody podczas których Zawodnicy rywalizują ze sobą w konwencji time attack, gdzie liczy się średnia 3 najlepszych czasów okrążenia toru uzyskanych podczas całego dnia.
Cały sezon to ponad 1700km torowych do wykręcenia po najlepszych torach wyścigowych Europy Środkowej!

Międzynarodowi Zawodnicy podczas zawodów podzieleni są na 18-22 samochodowe 4 grupy zależnie od mocy swoich aut i osiąganych czasów. Jazda po torze odbywa się w pętli w ramach ok. 15 minutowych sesji + okrążenie studzące. Kierowcy ruszają na sesję ustawieni w sektorach startowych odpowiadających pozycji jaką aktualnie zajmują w swojej grupie. Wyprzedzanie jest jak najbardziej dozwolone, zarówno na odcinkach prostych jak i zakrętach. Dzięki takiej organizacji w ciągu dnia zawodów wynik 180-260 przejechanych kilometrów po torze nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Track Masters oferuje własny profesjonalny pomiar czasu oparty o RFID z prezentacją wyników live w dedykowanej aplikacji na telefon komórkowy. Punkty zebrane za wyniki w poszczególnych Rundach dają klasyfikację sezonową TM.
W 2023 startujemy na 7 torach wyścigowych – Autodrom Brno (Czechy), Silesia Ring (Polska), Slovakia Ring (Słowacja), Tor Poznań (Polska), Lausitzring (Niemcy), Autodrom Most (Czechy). a także na torze F1 Hungaroring (Węgry). Łącznie odwiedzimy 5 europejskich krajów. Każde nasze zawody wspiera profesjonalny zespół foto-video dbając o wizualne pamiątki dla Zawodników.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama