Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Hot Hatch Cup 2023 – Liga Time Attack

1 runda

niedziela 26.03.2023
Kamień Śląski, woj. OPOLSKIE
SAMOCHODY, RAJD

Hot Hatch Cup w 2023 składa się z 7 Rund w tym 1 Rundy ZAGRANICZNEJ. Każda Runda to odrębne zawody podczas których Zawodnicy rywalizują ze sobą w konwencji time attack, gdzie liczy się suma 3 najlepszych czasów okrążenia toru uzyskanych podczas całego dnia. Punkty zebrane za wyniki w poszczególnych Rundach dają klasyfikację sezonową HHC.

Zawodnicy podczas zawodów HHC podzieleni są na 15-22 samochodowe grupy i jeżdżą po torze w pętli w ramach 15-20 minutowych sesji. Wyprzedzanie jest jak najbardziej dozwolone. Dzięki takiej organizacji w ciągu dnia zawodów wynik 120-180 przejechanych kilometrów po torze nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Hot Hatch Cup oferuje własny profesjonalny pomiar czasu oparty o RFID z prezentacją wyników live w dedykowanej aplikacji na telefon komórkowy.

Hot hatch to termin określający sportowe wersje kompaktowych i subkompaktowych samochodów osobowych z 3- lub 5-drzwiowym nadwoziem typu hatchback.

Rywalizujemy na najlepszych polskich obiektach motorsportowych jak Silesia Ring, Tor Poznań, Tor Jastrzab. Każde nasze zawody wspiera profesjonalny zespół foto-video dbając o wizualne pamiątki dla Zawodników.


Reklama
Reklama
Reklama