Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Z Wilczyska na Wesołą Górkę

Z Wilczyska na Wesołą Górkę Turystyczna wyprawa namiotowa 4x4

czwartek 18.08.2022 - niedziela 21.08.2022
Lubenia, woj. PODKARPACKIE
4X4, WYPRAWY

Długo czekaliśmy, by ogłosić tę wyprawę !
Zabieramy Was na nowe trasy - turystyczne - oraz noclegi w pięknych, górzystych miejscach.
Idealny czas i okoliczności, by na miejscu sprawdzić swoje sprzęty, gdy wybierzemy się na dalsze, dzikie wyprawy.
Termin: 18-21 sierpnia.
Lecimy z Wilczyska -z nowego miejsca offroadowego zaraz pod Rzeszowem i lecimy na głębokie Bieszczady - tam dopiero mamy widoki !
Jak to będzie wyglądać ?
Spotykamy się 18 czerwca w godzinach popołudniowych w wyznaczonym miejscu - już dojazd do nas będzie ciekawy (mocno terenowy - dla mniej terenowych mamy inną drogę). Jeśli warunki pogodowe będą bardziej niż tragiczne zmienimy miejsce spotkania na bardziej dostępne - również dzikie i spokojne 🙂
Cała reszta to nasze niespodzianki. Będzie lekki teren, piękne widoki i nasze regionalne atrakcje, których nie możemy ominąć - musicie to zobaczyć.
Wszystkie noclegi są pod gołym niebem na terenach prywatnych, specjalnie zarezerwowanych tylko dla naszej grupy. Miejsca są unikatowe i całkowicie odludne.
Kończymy w mecce offroadowców w Wetlinie na Wesołej Górce !
Należy mieć ze sobą sprzęt biwakowy - codziennie będziemy bawić się przy ogniskach, przyrządzać posiłki na trasie i korzystać z łona natury.
Również każdego dnia będzie możliwość skorzystania ze sklepu, by zaopatrzyć się na obiad czy kolacje - oraz stacji benzynowej.
W ostatni, wspólny wieczór ostro pobiesiadujemy w wyjątkowym miejscu z widokiem na Bieszczadzkie połoniny !
W niedzielę każdy wyruszy w kierunku domu.
Wymagania:
- może jechać każdy samochód z napędem 4x4 - nie musicie mieć opon MT i wyciągarek - to wyjazd turystyczny
W cieższych sytuacjach pomagamy sobie wzajemnie.
- sprzęt biwakowy - koniecznie
- roleta albo plandeka, która ochroni przed deszczem Możemy się doczepić do drzew lub innego samochodu. Stoliki, krzesełka, kuchenki, naczynia, gotowe obiadki - jak to na każdej namiotowej wyprawie bywa 🙂
- dobry humor na czas trwania wyprawy - inaczej zostawiamy po drodze.
- CB RADIO
Noclegi:
- każdy nocleg jest w konkretnym, przygotowanym miejscu. Dwa noclegi będą na lekko pochyłym terenie. Dla samochodów z namiotami na dachu - drewno z lasu pod koła będzie dobrym sposobem na zrobienie poziomu. Dla osób śpiących w namiotach na ziemi - pierwszeństwo do miejsc najbardziej równych. Toalety w środowisku naturalnym
Cena:
600 zł / samochód
Załoga - 2 osoby. Kolejne osoby płatne dodatkowe 60 zł.
W cenie:
- noclegi na prywatnych terenach
- prowiant na biesiadę w pierwszym dniu noclegowym
- przygotowanie trasy
- przewodnik na trasie
- pamiątkowe naklejki
- świetna zabawa !
UWAGA!
Ważne!
Wyjazd jest turystyczny i nie jest nastawiony na upalanie oraz topienie samochodów. Jedziemy w kolumnie za przewodnikiem i słuchamy się komend. Nie zbaczamy z trasy, nie zjeżdżamy samodzielnie na inne drogi. Jeśli nie potrafisz uszanować turystyki offroadowej - to nie jest wyjazd dla Ciebie. Nasz wyjazd ma zintegrować ludzi, pokazać im nowe mało znane miejsca oraz tereny. Nie wjedziesz tutaj w metrowe koleiny i nie będziesz się przeciągał pół dnia przez bagna.
Limit miejsc jest niestety ograniczony.
Każdemu kto wyrazi chęć i będzie zainteresowany imprezą wyślemy informacje o wpłacie zadatku na konto w wysokości 300 zł. Druga połowa płatna na miejscu.
Zadatek zostanie zwrócony jeśli imprezę odwoła organizator. Zadatek nie zostanie zwrócony jeśli załoga odmówi przyjazdu po uiszczeniu zadatku.
Zgłoszenia należy kierować w wiadomości prywatnej na FB @pathfinders_odkrywcy lub na adres e-mail: pathfinders.odkrywcy@gmail.com W mailu prosimy wpisać: Imię i nazwisko kierowcy, Marka i model samochodu, nr rejestracyjny, liczbę osób dorosłych + dzieci.
Serdecznie zapraszamy !
Pathfindersi