Kalendarz imprez motoryzacyjnych

VI RUNDA VTEC CUP POLAND 2022 - TOR POZNAŃ

VTEC CUP POLAND to cykl zawodów time attack przeznaczony dla zawodników w samochodach marki Honda

niedziela 09.10.2022
Przeźmierowo, woj. WIELKOPOLSKIE
SAMOCHODY, WYŚCIG

Zapraszamy na szóstą rundę cyklu VTEC Cup Poland, która odbędzie się 9 października na torze Poznań. Zawody odbywają się w formule time-attack, to znaczy, że walczymy o najlepsze czasy okrążenia w jednej z 6 klas zależnych od parametrów, modyfikacji i rodzaju silnika w który wyposażony jest samochód. VTEC Cup Poland dedykowany jest zawodnikom ścigającym się samochodami marki Honda, jednak na większości zawodów mamy również klasę OPEN, w której wystartować mogą wszystkie marki samochodów.

Na każdej rundzie spędzisz na nitce toru od 60 do 90 minut, to bardzo dużo jazdy. Grupy są precyzyjnie dostosowywane, dlatego nie będzie problemu z przeszkadzaniem sobie na torze. Na większości rund VTEC Cup dostępny jest instruktor, który zasiądzie z Wami na prawym fotelu podczas przejazdu oraz udzieli "korepetycji" dotyczących techniki jazdy. Możecie też liczyć na poczęstunek oraz możliwość zjedzenia/wypicia czegoś smacznego na miejscu.

To co na 100% znajdziecie na zawodach VTEC Cup Poland, to świetna, przyjacielska atmosfera, bardzo zacięta rywalizacja i masa zabawy.

Wpisowe: 749zł

Więcej informacji na stronie www.vteccup.pl oraz na facebooku: VTEC Cup Poland