Kalendarz imprez motoryzacyjnych

3 Królewski Winter Cup 2020

niedziela 01.03.2020
Warszawa, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, RAJD
Zimy, jak nie ma tak nie ma więc chyba w wiosennych warunkach przyjdzie nam rozegrać ostatnią eliminację tegorocznego Królewski Winter Cup. Choć kciuki za śnieg trzymamy do końca!
1 marca (niedziela) wystartuje 3 eliminacja Królewski Winter Cup 2020 na gościnnym Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Czeka na Was 2,5 kilometrowy odcinek przejeżdżany czterokrotnie na czas plus dodatkowo, piąty jako Power Stage z osobną punktacją. Można dużo zyskać ale tez dużo stracić. Do tego 2 przejazdy zapoznawcze, pomiar czasu na fotokomórkach, wyniki on-line na olbrzymim telebimie, serwisy na miejscu, niezapomniana grochówka od Pana Marka i oczywiście ten jedyny, niepowtarzalny rajdowy klimat!!! Co do trasy to coś pokombinujemy, żebyście byli zaskoczeni! Zapisy ruszają 20 lutego (czwartek) od godziny 12:00 poprzez naszą stronę www.ak-krolewski.pl.
Instrukcja obsługi systemu do zapisów (dla tych którzy go nie znają) pojawi się na wydarzeniu i na stronie internetowej. Podamy również kontakt do admina, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże jak będzie trzeba.
3 eliminacja Królewski Winter Cup 2020
Termin: 1 marca 2020 (niedziela)
Miejsce: Teren Wyścigów Konnych w Warszawie
Liczba uczestników: 100 – 120 w maksie
Wpisowe – takie jak w ubiegłym roku: 230 zł
- członkowie AK Królewskiego z opłaconą składką za rok 2020 - 180 zł
ma być NAPRAWDĘ opłacona!
Prosimy o wpłacanie składki przez swoje konta założone na stronie.
No to się widzimy! Informacje będą na fb i na stronie, zapraszajcie znajomych!

Reklama
Reklama