Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Rally Warsaw 2019

niedziela 24.11.2019
Warszawa, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, RAJD
Dzięki uprzejmości Władz PKP oraz Firmy Libet, impreza zostanie rozegrana w nowej odsłonie, w sprawdzonej lokalizacji, która zjednała sobie miano jako jednej z najlepszej na terenie Warszawy.
Pragniemy to potwierdzić, w tegorocznej edycji, poprzez jej wydłużenie, z nowymi elementami trasy, co powinno ja uczynić jeszcze bardziej atrakcyjną.
W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym badaniem technicznym, ubezpieczeniem OC. i zalecanym NW, dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oczywiście żyłkę sportową oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze. W ramach rywalizacji sportowej, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej rajdu.
Tradycyjnie zapraszamy do udziału i towarzyszenia nam w Imprezie zarówno Zawodników posiadających licencje w klasie „GOŚĆ”, jak i utytułowanych Zawodników, którzy odnosili w swojej karierze sukcesy na rajdowych trasach w klasie „LEGEND” na preferencyjnych warunkach.
Kolego Kierowco, zgłoś swój udział i wystartuj w wyjątkowej imprezie rozgrywanej na ciekawej i zabezpieczonej trasie w Warszawie, która rozgrywana jest na wewnętrznych uliczkach PKP i terenie Firmy Libet.Trasa typu OS, techniczna, szybka, zarazem bezpieczna, na nawierzchniach utwardzonych, równych tj. asfalt, beton, kostka bauna, co daje frajdę z jazdy i zdobycia pucharów zarówno w poszczególnych klasach, jak i w klasyfikacji generalnej.
Mając na uwadze zbliżającą się „BARBÓRKĘ - KRYTERIUM ASÓW”, zapraszamy Zawodników, do udziału na trasie, która spełnia warunki do idealnego treningu, a przy okazji umożliwia zdobycia pucharów.
Szczegóły będą sukcesywnie publikowane w formie komunikatów, zarówno na stronie: www.ak-centrum.pl jak i facebook.

Reklama
Reklama