Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Trening Auto

sobota 23.11.2019
Jastrząb, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, TRENING
Zapraszamy na trening samochodowy, który odbędzie się 23 listopada (sobota) na Autodromie Jastrząb.
Zajęcia będą miały charakter jazd swobodnych, ale na miejscu nie zabraknie instruktorów gotowych do merytorycznej pomocy oraz zaspokojenia ciekawości uczestników w razie pojawienia się pytań.
Jazdy będą odbywały się z wykorzystaniem całej nitki trasy, a więc zarówno szybszych fragmentów (m. in. wzniesienia) jak i ciasnych, krętych, bardziej technicznych sekcji.
Uczestnicy będą odbywać jazdy w grupach wyodrębnionych z uwzględnieniem liczby aut, mocy pojazdów, a przede wszystkim umiejętności i doświadczenia kierowców.
W trakcie zajęć zapewniamy opiekę wykwalifikowanych, licencjonowanych instruktorów sportu samochodowego, wraz z możliwością skorzystania z ich pomocy oraz wiedzy podczas wspólnych przejazdów.
W TRAKCIE TRENINGU ZAPEWNIAMY POMIAR CZASU ZA POMOCĄ URZĄDZEŃ RENOMOWANEJ FIRMY TAG HEUER. PO KAŻDYM Z TEGOROCZNYCH WYDARZEŃ UCZESTNICY BĘDĄ RÓWNIEŻ MIEĆ DOSTĘP DO OBSZERNEJ GALERII FOTOGRAFICZNEJ JAZD.
Nieobecność podczas odprawy kierowców będzie skutkowała koniecznością odbycia indywidualnej odprawy kosztem czasu udziału w zajęciach.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
9.00 – 9.30 wjazd na obiekt, zmiana kół, przygotowanie samochodów do treningu (parking przed budynkiem)
9.45 – 10.30 rejestracja uczestników, wydawanie opasek (hol przed salą wykładową)
10.30 – 11.00 briefing I (obowiązkowy dla wszystkich uczestników – nieobecność na briefingu uniemożliwia wjazd na trening) – sala wykładowa
11.00 – 11.15 wjazd do depo, jazdy zapoznawcze
11.15 – rozpoczęcie treningu (kolejno poszczególne grupy)
14.00 – 14.45 przerwa obiadowa/techniczna
17.00 – zakończenie treningu
Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 300 ZŁOTYCH od kierującego.
Kierowców aut wyczynowych i półwyczynowych prosimy o obsługę samochodów na matach serwisowych. Jeśli auto będzie wyposażone w klatkę bezpieczeństwa, wymagana będzie jazda w kasku. Kierowca i pasażer auta z nadwoziem otwartym i miękkim dachem lub lekkim hardtop, także obowiązkowo muszą jeździć w kaskach.
ZGŁOSZENIA:
W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o rezerwację za pomocą wypełnienia formularza uruchamianego kliknięciem na przycisk „rezerwuj”.
Po wysłaniu formularza zostaną przeniesieni Państwo na stronę serwisu DotPay, obsługującego płatności za udział w szkoleniach/treningach. Po zrealizowaniu płatności Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona mailowo.
Dla widzów i osób towarzyszących wstęp wolny.
UWAGA: ZA WYJĄTKIEM OFICJALNEGO ODWOŁANIA JAZD PRZED LUB W TRAKCIE ZAJĘĆ, NIE PRZEWIDUJEMY MOŻLIWOŚCI ZWROTU WPISOWEGO Z POWODU AWARII AUTA LUB NIESATYSFAKCJONUJĄCYCH WARUNKÓW POGODOWYCH.
Kontakt: info@torjastrzab.pl

Reklama
Reklama