Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Rajd Postapokalipsy

niedziela 24.11.2019
Warszawa, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, RAJD
Świat takim jak go znałeś nie istnieje. A Ty zostałeś prawdopodobnie jedynym, który przeżył jego koniec. Wsiadaj więc do auta, zakładaj kask, gaz w podłogę i pędź przed siebie! Ale wcześniej przyjedź na teren Huty Warszawa, żeby wraz z Nami zakończyć „po rajdowemu” ten sezon.
24 listopada (niedziela) zapraszamy na Time Attack „Rajd Postapokalipsy” na gościnny teren Huty Warszawa. Tym razem ma to być forma bardziej zabawy ale z elementami rywalizacji! Nie będzie podziału na klasy. Nagrody dla trzech najszybszych ale wszyscy otrzymają pamiątkowe, specjalne nagrody. Czekają na Was 4 przejazdy na czas i UWAGA liczy się NAJLEPSZY czas spośród wszystkich mierzonych! Wcześniej pojedziecie oczywiście 2 zapoznania na kołach.
Co do cateringu, to jak Huta pozwoli upieczemy sobie kiełbaski na ognisku i skonsumujemy z chlebem. Będzie również można napić się gorącej herbaty.
Zapisy ruszają we wtorek 12 listopada od godziny 12:00 , przez naszą stronę www.ak-krolewski.pl. Spokojnie, można będzie się zapisać i uiścić również w dniu imprezy - bez napinki!
Termin: 24 listopada 2019 (niedziela)
Miejsce: : ArcelorMittal Huta Warszawa, ul Kasprowicza 132
Liczba uczestników: 40
Wpisowe: 100 zł, dla członków AK Królewski – 80 zł
Przybywajcie zatem ostatni, którzy przeżyli Apokalipsę  . A zakończenie oficjalne sezonu odbędzie się oczywiście swoja drogą. Tak bardziej oficjalnie! Szczegóły wkrótce.

Reklama
Reklama