Kalendarz imprez motoryzacyjnych

SPEED UP – TRENING Z POMIAREM CZASU NA TORZE ODTJ AUTODROM POMORZE

sobota 30.11.2019
Pszczółki, woj. POMORSKIE
SAMOCHODY, TRENING
SPEED UP – TRENING Z POMIAREM CZASU NA TORZE ODTJ AUTODROM POMORZE
W sobotę 30 listopada ruszamy z imprezą o nazwie Speed Up. Jest to trening z pomiarem czasu na profesjonalnym torze szosowym dla amatorów. Udział w nim może wziąć każdy kierowca auta osobowego, który chce doszlifować swoje umiejętności, a jednocześnie w kontrolowanych warunkach poczuć adrenalinę podczas jazdy na torze.
Aby wziąć udział w Speed Up wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B i ważne ubezpieczenie OC. Samochód musi być wyposażony w opony z homologacją drogową. Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie danych technicznych Twojego samochodu (marka, pojemność i moc silnika). Dzięki temu będziemy mogli ustalić podgrupy aut wyjeżdżających na tor. W nich też odbędzie się rywalizacja. Dla najlepszych w podgrupach przewidzieliśmy upominki.
Dodatkową atrakcję w tym dniu będzie stanowić obecność Macieja Pawelca – kierowcy wyścigowego i instruktora techniki jazdy. Zanim wyjedziesz na tor, Maciej da Ci kilka cennych wskazówek, jak radzić sobie na profesjonalnym torze wyścigowym. W czasie całej imprezy będziesz mógł skorzystać z porad naszego eksperta.
Harmonogram:
9.00 – 10.00 – rejestracja uczestników (obecność obowiązkowa)
10.00 – 11.00 – odprawa i instruktaż Macieja Pawelca (obecność obowiązkowa)
11.00 – 17.00 – przejazdy po torze z pomiarem czasu
17.00[1] – zakończenie imprezy
Ilość uczestników: 20-45 osób[2]
Cena: 280 zł/osoba
Zapisy: Przedpłata na konto wraz potwierdzeniem wpłaty na email oraz zgłoszeniem (imię i nazwisko, dana techniczne auta: marka, pojemność i moc silnika) lub na miejscu w Biurze ODTJ (wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dokonanie wpłaty).
Nr konta: 68 1090 2590 0000 0001 3080 9869
E-mail: biuro@autodrompomorze.pl
Potwierdzenie uczestnictwa: W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie wyślemy Ci mailowo potwierdzenie uczestnictwa w Speed Up.
Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń (zgłoszenie = email + zaksięgowana wpłata).
W czasie jazdy po torze każdy kierowca i ewentualny pasażer muszą mieć kask z homologacją drogową. Jeśli nie macie własnego kasku, można go u nas wypożyczyć (ilość kasków jest ograniczona).
Zasady wypożyczenia kasku: koszt 20 zł + 100 zł kaucji zwrotnej (kaucja tylko gotówką). Pod kask wypożyczony z Autodrom Pomorze obowiązkowa jest kominiarka. Możesz mieć własną lub kupić ją u nas – cena 11 zł.
[1] Godzina zakończenia imprezy jest uzależniona od ilości uczestników wydarzenia.
[2] W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych lub zgłoszenia do 20 XI br. mniejszej niż 20 liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy.
Przy rezerwacjach obowiązują zasady zawarte w Regulaminie Korzystania z ODTJ oraz Regulamin Track Day.
Reklama
Reklama