Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Operacja Rajd Niepodległości

niedziela 10.11.2019
Radzanowo, woj. MAZOWIECKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Zapraszam wszystkich na imprezę o charakterze patriotycznym, Operacja "RAJD NIEPODLEGŁOŚCI" - szlakami historii powiatu płockiego; oprócz klasycznych prób terenowych odwiedzimy miejsca pamięci związane z walkami o niepodległość i historią regionu.
Każde auto zostanie wyposażone w biało-czerwoną flagę , białe i czerwone znicze i inne patriotyczne gadżety, oraz rzeczy niezbędne do wykonania zadań na trasie przejazdu i na próbach.


Rywalizacja odbędzie się w dwóch klasach - Turystycznej i w klasie Przygoda
TURYSTYCZNA - auta seryjne, również samochody typu SUV ,dopuszcza się niewielkie modyfikacje ,lift, stalowe zderzaki , koła max 33" ,opony AT/MT, nie dopuszczone do startu będą auta na oponach MT o agresywnym bieżniku typu SIMEX. Do tej klasy zapraszamy całe rodziny, bo oprócz klasycznych prób terenowych ,na trasie przejazdu będą zadania i zagadki .
PRZYGODA -w tej klasie dopuszcza się auta poddane modyfikacjom ,stalowe zderzaki ,lift, klatka zewnętrzna , koła max 35" zalecane opony MT. Jeżeli samochód jest wyposażony w wyciągarkę zostanie ona zaplombowana. W razie wklejki można korzystać z wyciągarek typu tirfor i innych napędzanych siłą mięśni :-)
Na tym spotkaniu nie będzie topienia samochodów po klamki, ale postaram się aby trochę błota było 😉.
Wpisowe na imprezę to 250 złotych.
W ramach wpisowego załoga otrzymuje zestaw startowy, przygotowanie tras i prób ,posiłek ,puchary i nagrody dla najlepszych trzech załóg w danej klasie (kierowca, pilot) .Za dodatkowe osoby w aucie nie ma dopłaty.
Zgłoszenia proszę kierować przez formularz zgłoszeniowy ze strony
http://www.groszekoffroad.pl/, zgłoszenia przyjmowane będą do 3 listopada do godziny 24:00.
Limit aut w danej klasie :
Turystyczna -35
Przygoda -25
Szczegółowy plan imprezy i inne ważne informacje ,będą podawane na stronie wydarzenia na bieżąco .