Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Tropem Wilka 4x4 VII Edycja

czwartek 24.10.2019 - niedziela 27.10.2019
Baligród, woj. PODKARPACKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Tegoroczna, VII-ma edycja Tropem Wilka 4x4
odbędzie się bez dnia "turystycznego", za to dołożymy Wam znacznie więcej terenów oraz zaplanujemy 2 dni rywalizacji, tak w postaci tradycyjnych pieczątek, jak i OS-ów i wesołych, utrzymanych w bieszczadzkim klimacie konkursów dla załóg.
To co niezmienne od lat to klimat tworzony przez Uczestników, niesamowite, wymagające i dzikie bieszczadzkie tereny, dobra kuchnia, integracja przy kominku / ognisku, niełatwe próby terenowe oraz nacisk na wzajemną współpracę, pomaganie sobie w terenie i silnie promowaną postawę fairplay!
Bazą naszej imprezy pozostaje niezwykle przyjazny nam ośrodek „Bystre” k. Baligrodu. Do dyspozycji pokoje hotelowe, domki i wspomniane znakomite jedzenie.
Jazda i rywalizacja off-road odbywać się będzie wyłącznie na legalnych trasach leżących na prywatnych terenach.


Wstępny, ramowy plan VII-edycji:
24 października (czwartek)
Zakwaterowanie uczestników od godz 16:00, w godz. 19:00 - 22:00 kolacja
Wyjazd na wymagający odcinek nocny 20:30 (dla chętnych)
Integracja przy kominku
25 października (piątek)
Śniadanie
Wyjazd na przeprawowe trasy off-road. Pierwszy dzień rywalizacji - pieczątki, OS-y na czas i konkursy sprawnościowe
Obiadokolacja
Wieczorne ognisko, grill i biesiada - pod wiatą lub w terenie
26 października (sobota)
Śniadanie
Drug dzień rywalizacji - pieczątki
Obiadokolacja
Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i rozdanie nagród od sponsorów
Poczęstunek i zabawa taneczna do późnych godzin nocnych.
27 października (niedziela)
Śniadanie
Wykwaterowanie do godz 12:00
Ceny i zapisy:
Z czego składa się i jak liczona jest cena za udział załogi w TW VII?
Cena za uczestnictwo w Tropem Wilka VII jak zwykle składa się z dwóch elementów i wyliczana jest dla każdej załogi po przesłaniu zgłoszenia zgodnie z poniższymi składowymi:
A) Wpisowe za imprezę 4x4 liczone od auta, bez względu na ilość osób na pokładzie – 990 zł
B) Bytowe, czyli noclegi, wyżywienie i korzystanie z oferty ośrodka "Bystre" (płatne indywidualnie w recepcji): osoba dorosła 530zł / dzieci 4-12lat 450zł / dzieci 0-3 lat bezpłatnie
Ceny zawierają:
A) Wpisowe od auta - niezbędne pozwolenia i opłaty za wjazd na legalne tereny prywatne, przygotowanie i prowadzenie imprezy, zaplanowanie i oznaczenie tras, organizację odcinka nocnego i 2-óch dni rywalizacji z pieczątkami oraz prób czasowych, organizację pozostałych konkursów i elementów programu VII-ej edycji TW, opiekę i wsparcie instruktorów task4x4 podczas trwania imprezy, sprzątanie terenów, przygotowanie dyplomów i nalepek okolicznościowych, poczęstunek lokalnymi specjałami i organizację imprezy podsumowującej VII-mą edycję TW.
B) Bytowe, czyli noclegi, wyżywienie i wszystko co daje nam hotel: noclegi w pokojach hotelowych (1,2,3,4 os.) lub domkach 6os (deklaracje na domek przyjmujemy w zgłoszeniach, 3 domki dostępne z uwzględnieniem kolejności zgłoszeń), śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu zgodnie z programem, suchy prowiant na każdy dzień off-roadu, dodatkowy posiłek podczas imprezy końcowej, ognisko z konsumpcją i cowieczorną integrację przy kominku.
C) Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wysokogatunkowej koszulki z logo VII-mej edycji Tropem Wilka 4x4 w cenie 55 zł (płatna dodatkowo dla chętnych).
Rezerwacji miejsca w hotelu i przydzielenia nr załogi dokonujemy po otrzymaniu zadatku w wysokości 400 zł, a pozostała część wpisowego [czyli 590 zł] + opłata za ew. zamawiane koszulki powinna zostać przelana na konto 3explore.pl najpóźniej do dnia do dnia 24.09.2018 r . Brak wpłaty pozostałej części wpisowego lub kontaktu z organizatorami w w/w terminie oznacza rezygnację z imprezy.
Nr rachunku organizatora i pozostałe dane do wpłat podane będą w wiadomości zwrotnej, wysyłanej Państwu po otrzymaniu formalnego zgłoszenia.
Zgłoszenia zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: tropemwilka@3explore.pl
Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
1. Imiona i nazwiska członków załogi
2. nr telefonu kontaktowego
3. Auto (Marka, model, wyposażenie)
2. Liczba osób dorosłych/Liczba dzieci i ich wiek
4. Ew. rozmiary koszulek (koszulka płatna dodatkowo 55 zł/szt.)
Pozdrawiamy TEAM ORG,
Artur Wilkin – 3explore.pl
Karol Marcinkowski – Bieszczady4x4
Krzysztof Presz – task4x4.pl

Reklama