Publikacje

Rozpoczęcie sezonu SJCAM Super Rally

Dodane: 07.01.2019

Rozpoczęcie sezonu SJCAM Super Rally / Puchar Can-am - TOMBET edition w białym anturażu! 

Kto zostanie Mistrzem Zimy 2019?

Zimowa edycja SJCAM Super Rally / Puchar Can-am, przy wsparciu firmy Tombet w gminie Sobków (w województwie świętokrzyskim) rozpoczyna nowy rajdowy sezon 2019. Malownicze miejsce nad brzegiem rzeki Nidy z ruinami zamku pamiętającymi czasy założyciela miasta - Stanisława Sobka, już w najbliższy weekend będzie gościło rajdowców z całej Polski.
Wszystko wskazuje na to, że zima w całej okazałości będzie nam towarzyszyła podczas rywalizacji o laur zwycięstwa. W piątek, 11 stycznia, zapraszamy od godziny 15:00 do biura imprezy (Hotel Grafit), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. W sobotę, 12 stycznia dzień rozpocznie się od zapoznania z trasą. Kawalkada rajdówek ruszy spod Szkoły Podstawowej w Sobkowie przy ul. Źródłowej 4 o godzinie 7:45, a następnie o 8:45 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy Start Honorowy o godz. 9:00. Zakończenie i dekorację zwycięzców przewidziano na godzinę 20.00 w Hotelu Grafit.
Dla uczestników przygotowano dwa odcinki o łącznej długości około 20 km, które będą powtarzane kilkakrotnie. Firma oponyquad.pl ufundowała dwa komplety opon dla zwycięzców klas Quad 2x4 i Quad 4x4. Zawodnicy powalczą również o inne wspaniałe nagrody, jak: firmowe ubrania i sprzęty od firmy Taurus Sea Power – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP, kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM, zestawy oświetlenia LED od Teehonled Polska, pufy od firmy Inflandia, designerską odzież od Customic Sport, kosmetyki samochodowe GS27. Gorące posiłki przygotuje bar Sami Swoi z Oławy.
Będzie zimowo, ale w bazie imprezy nikt na mróz nie będzie narzekał, bo atmosfera na Super Rally jest zawsze gorąca! Tak więc zapraszamy do kibicowania, fotografowania i do zabawy!
W ramach rywalizacji Mistrz Zimy SJCAM Super Rally - Tombet edition 2019 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am Super Rally.HARMONOGRAM WYDARZENIA:
Piątek, 11.01.2019
15:00 - 21:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów (Hotel „Grafit”)
Sobota, 12.01.2019
7:45 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi (zbiórka pod Szkołą Podstawową w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).
8:45 - Odprawa zawodników w biurze imprezy (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).
9:00 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).
20:00 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom
Mistrz Zimy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Mistrz Zimy Pucharu Can-Am Super Rally w Hotelu „Grafit”. Przedstawienie projektu Super Rally na 2019 rok.
BAZA NOCLEGOWA ORAZ BIURO WYDARZENIA:
Hotel „Grafit” ****
ul. Kielecka 120
26-085 Kostomłoty Pierwsze k/Kielc
Tel. 41/303 22 25
www.grafithotel.pl
Klasy:
Quad 2x4
Quad 4x4
SSV
SSV Turbo
Sport
Super Sport
Szybcy i wścieki do 130 KM
Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów wydarzenia: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Gmina Sobków, Firma TOMBET, oponyquad.pl, MAXXIS, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, Teehonled Polska, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, Hiro, NTT System, Inflandia, kosmetyki samochodowe GS27, Line-X, Quersus, eopony4x4.pl, Customic, Rota-Med, Bar Sami Swoi, Hotel Grafit
Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i
na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

Reklama
Reklama
Reklama