Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Męskie Granie - Bieszczady 4x4

piątek 17.05.2019 - niedziela 19.05.2019
Stężnica, woj. PODKARPACKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Podobno prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zasadzić drzewo... wszyscy znamy tą wyliczankę. My dokładamy coś jeszcze. Każdy prawdziwy mężczyzna powinien przeżyć choć raz przygodę podczas 100%-owo męskiego wypadu jakim jest "Męskie Granie" , którego trzecia edycja zagości w Bieszczadach. Obiecujemy, że łatwo nie będzie - zmęczycie się, spocicie, ubrudzicie. Pokażemy Wam 100%owy, bezkompromisowy OFFroad.
Podczas wyprawy poruszać będziemy się po drogach leśnych, szutrowych, zrywkowych oraz gruntowych. Trasy ułożone są tak, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej frajdy z jazdy terenowej. Początkujący będą mogli podszlifować swoje umiejętności jazdy offroadowej, a Ci bardziej zaawansowani nudzić się z pewnością nie bedą!
Uczestnicy poruszają się w kolumnie, za przewodnikiem. Nikogo nie zostawiamy, a wzajemna pomoc to nasza domena. Zapraszamy i początkujących i tych zaprawionych w offroadowej zabawie!

Punkt zborny:
- zbiórka od godz. 18:00 w piątek 17 maja,
- miejscowość Stężnica, Osada Ostoja
- koordynaty: 49.311823, 22.328742

Wyposażenie samochodu:
- opony MT (min. 33 cali)
- lift zawieszenia,
- radio CB
- wyciągarka,
 - mocne uchwyty holownicze,

Wyposażenie rekomendowane:
- opony MT 35 cali i większe 🙂
- szekle, pasy

Informacje dodatkowe :
Wyprawa przeznaczona tylko dla Panów. Panie - wybaczcie nam, ale męski wyjazd rządzi się swoimi prawami.
Wyjazd ma charakter turystyczno-offroadowy. Stawiamy nacisk na dobrą zabawę i odstresowanie się - naszym priorytetem jest to, abyście czuli na wyjeździe jak najwięcej pozytywnej energii płynącej z poznawania i oglądania nowych miejsc. Atmosfera jaka panuje na Naszych wyjazdach jest przyjazna, wyjątkowa i stanowi Nasz znak rozpoznawczy. Jeździmy grupą, pomagamy sobie wzajemie i gdy potrzeba podjąć ważną decyzję - robimy to wspólnie.
 Na każdego Uczestnika przypadają dwa noclegi w drewnianych, dwupokojowych 6 osobowych domkach. Koszt noclegu to 55 zł/osoba/noc. Zakwaterowanie to wygodne, standardowe pokoje w klimatycznych domkach z kominkiem, kuchnią, dwoma łazienkami. Pościel/ręczniki znajdują się w pokojach. Dostępne jest również Wi-Fi. W odległości ok.4 km od bazy noclegowej znajduje się stacja benzynowa.

Wyżywienie na miejscu to koszt: 20zł/ kolacja piątkowa oraz sobotnia (również 20 zł) , 25 zł/obiad sobotni ( zupa + drugie danie) oraz koszt dwóch śniadań po 20 zł/osoba. Jedzenie jest bardzo smaczne, tradycyjne, przygotowywane na świeżo. W barze można zamówić oczywiście dodatkowo coś więcej niż z góry ustalony plan posiłków. Dodatkowo - można zamówić obiad niedzielny również w kwocie 30 zł.

W sobotę, w trakcie dnia przewidujemy czas na obiad w terenie. Planujemy rozpalić ognisko, upiec kiełbaski - pakiet ogniskowy (kiełbaski, pieczywo, napoje, etc.) zapewniamy My dla każdej dła załogi; dla Waszej wygody. Jeśli jednak macie ochotę zabrać ze sobą coś więcej na ognisko - nie ma żadnych przeciwskazań!
Zbiórka Uczestników w dniu 17 maja rozpocznie się od godziny 18:00. Na godzinę 20:00 planowana jest kolacja, o 21:00 natomiast wyjedziemy w teren na nocny odcinek, który trwać będzie dopóki się nie zakończy. Wyjazd "Męskie Granie" to wyjazd w charaketrze "no-limit". Wszystko może się wydarzyć i wychodzimy z założenia, że im gorzej tym lepiej.

W sobotę. wyjazd z hotelu odbędzie się o 10:00. Całodzienne eksploracje w terenie z pewnością zakończymy późnym wieczorem.
Musicie przygotować się odpowiednio na wyjazd jeśli chodzi o ubiór. Kurtka najlepiej przeciwdeszczowa, kalosze - to podstawa. Do tego przydadzą się rękawice robocze, latarka czołówka, podstawowy zestaw narzędzi, srebrna taśma, trytytki. Polecamy zapakować termosy na coś ciepłego i rozgrzewającego .

Jazda w terenie odbywać będzie się za przewodnikiem. Maksymalna ilość Uczestników to 8 aut + 1 auto prowadzące. Nie oddalamy się z obranej trasy, nie wytyczamy własnych przejazdów, nie niszczymy, nie psujemy, staramy się również niepotrzebnie nie narażać pojazdów na uszkodzenia. W razie jakiejkolwiek awarii - pomagamy sobie wzajemnie. Jeśli usterka nie jest możliwa do usunięcia w terenie; pomagamy w odholowaniu pojazdu do najbliższego mechanika. Mamy na miejscu osobę godną polecenia.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama