Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Track Day - Przedsezonowy Trening Motorsportowy

Przedsezonowy trening dla wszystkich chętnych.

niedziela 24.02.2019
Toruń,
SAMOCHODY, TRENING

Zgodnie z coroczną tradycją w ostatnią niedzielę lutego (24.02) organizujemy krótki przedsezonowy trening dla wszystkich chętnych - zarówno drifterów, jak i innych fanów motorsportu, także posiadaczy "cywilnych" maszyn. Jazdy po toruńskim torze odbędą się w godz. 11.45-15.00 (w przypadku dużej liczby uczestników trening zostanie wydłużony do godz. 16.00). Klatki bezpieczeństwa nie są wymagane, kaski dla kierowców i pasażerów są zalecane. Koszt udziału w treningu: drifterzy - 100zł (większa ilość jazdy), pozostali kierowcy (rajdówki, auta wyścigowe, nieprzystosowane do wyczynowego sportu) - 50zł. Lista zapisów przed wydarzeniem nie będzie prowadzona, płatność na miejscu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem 605 58 57 51 lub na adres e-mail: kontakt@drift-trophy.pl.

Przed treningiem, o godz 10.00 w kościele na toruńskich Bielawach przy ul. Szczecińskiej odbędzie się msza w intencji całego środowiska sportów motorowych.

Track Day - Przedsezonowy Trening w MotoParku Toruń 24. lutego 2019r.


Regulamin

1. Organizatorem wydarzenia jest Drift Trophy – Ogólnopolska Liga Driftingowa.

2. Wydarzenie odbędzie się w dniu 24. lutego 2019 roku bez względu na pogodę w obiekcie MotoPark Toruń przy ul. Łukasiewicza 66 (Bielańska 66) w Toruniu.

3. Harmonogram czasowy wydarzenia:

11.25 – otwarcie bramy obiektu

11.30 – otwarcie biura

11.40 – briefing dla uczestników

11.45 – rozpoczęcie przejazdów treningowych

15.00 – zakończenie treningu (w przypadku dużej liczby uczestników trening zostanie wydłużony do godz. 16.00).

Zamknięcie obiektu nastąpi godzinę po zakończeniu ostatnich przejazdów.


4. Płatność w wysokości 100zł (dla drifterów) i 50 zł (dla pozostałych uczestników) jest do uregulowania w biurze TD w trakcie wydarzenia

5. Uczestnikom Track Day zaleca się posiadanie kasków oraz wymaga się stosowania się do zaleceń organizatorów wydarzenia.

6. Klatki bezpieczeństwa nie są wymagane. Samochody do driftingu nieposiadające klatek nie będą jednak mogły brać udziału w przejazdach parami – wyłącznie przejazdy indywidualne.

7. Kierowcy i ich pasażerowie w trakcie przejazdów po torze muszą mieć zapięte pasy bezpieczeństwa. Pasy muszą być sprawne i należycie zamocowane.

8. W przypadku samochodów do driftu pojazdy powinny spełniać wymagania techniczne dotychczasowego regulaminu technicznego ligi.

9. Podczas wydarzenia bezwzględnie zabronione jest wjeżdżanie na płytę poślizgową, znajdującą się na terenie obiektu. Osoby powodujące zniszczenia jej nawierzchni będą musiały pokryć koszty stosownej naprawy.

10. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem przejazdów treningowych jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z uczestnictwem w tego typu wydarzeniu oraz o wzięciu na siebie odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowanego jego działaniem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama