Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Off-roadowy Dzień Kobiet

sobota 16.03.2019
Sękocin Stary, woj. MAZOWIECKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Jak co roku specjalnie święto, nasz dzień, kobiecy.
Kto był w poprzednich latach lub podgląda ten wie, że to nie jest zwykły męski rajd tylko dla kobiet. To jest spotkanie z motoryzacją w rozmaitych odsłonach. Chodzi o przygodę i zabawę. Są nagrody ale nie one są w tym najważniejsze :)


Co będzie, a czego nie będzie?
- Na imprezie, nie ma czasówek! Czyli każdy w swoim tempie.
- Zaprosimy Was na trasę po road-booku, nie będzie ona trudna technicznie ale przygotowaliśmy podstępne zagadki, odpowiadając na nie zdobywacie punku.
- Będziecie zdobywać pieczątki (dla niezorientowanych - trzeba podjechać w odpowiednie miejsce aby zetknąć ze sobą pieczątkę i przymocowaną do auta kartkę), pieczątki będą o różnym stopniu trudności, zawsze radzimy obejrzeć, przemyśleć i dopiero potem na spokojnie podejść do próby. Każda pieczątka to punkt w konkurencji.
- Konkurencje techniczne, będzie to szereg zabaw w których kierowca i pilot będą musieli wykazać się umiejętnościami precyzyjnej jazdy wg określonych zasad, punkty zdobywamy za wykonanie zadania, a nie za czas.
- Konkurencje na współpracę kierowca-pilot, podobnie jak konkurencje techniczne będą polegały na wykonaniu zadań ale o zwycięstwie i zdobyciu punktów zadecyduje przede wszystkim współpraca między osobami w załodze.
- Konkurencje dodatkowe, będą niespodzianką, będziemy je proponować w przypadku gdy załogi zdobędą identyczną ilość punktów w ciągu jednego dnia.
Czym przyjechać?
Obojętne aby miało napęd na obie osie, czyli było 4x4 oraz solidne uszy lub haki do wyszarpywania auta (można przyjechać SUVem chociaż prawdopodobnie nie zdobędzie się specjalnych pieczątek dla piratek off-roadowych, kiedyś napisałabym na pewno, ale już takie rzeczy widziałam...). Ewentualne zaklinowanie auta lub podobne przygody mogą zdarzyć się na torze. Będziemy na miejscu, pomożemy.
 Cena:
380zł dwuosobowa załoga
330zł klientki Off-fear i Team Quadowe Bezdroża
70zł dodatkowa osoba w aucie
Dzieci, które nie korzystają z wyżywienia, bezpłatnie.
Cena obejmuje:
- materiały nawigacyjne,
- korzystanie z infrastruktury,
- udział w przygotowanych konkurencjach,
- przejazd wojskowym, terenowym starem,
- przejazd Porsche,
- pamiątkowe naklejki na samochód,
- pamiątkowe koszulki imprezowe,
- dwa posiłki (wojskowe, czyli najlepsze), kawę i herbatę,
- każda uczestniczka otrzyma również kupony rabatowe od naszych sponsorów
Więcej informacji:
https://www.off-fear.pl/dzie--kobiet--2019.html
Rejestracja: https://klubtrenerowbiznesu.pl/ankieta/index.php/443152?newtest=Y&lang=pl

Reklama