Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Time Attack Poland

II runda

sobota 27.04.2019
Jastrząb, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, WYŚCIG

Zapraszamy na II rundę sezonu TAP'19 - Autodrom Jastrząb 27.04. Będzie szybko i płynnie, odwrotnie do typowego kierunku jazd na tym obiekcie :) Tradycyjnie jazdy w grupach po około 13-15 minut z ustalonym wcześniej harmonogramem. 5 lub 6 sesji dla każdego w zależności od ilości zawodników. Do klasyfikacji liczy się najlepszy czas okrążenia z całego dnia. Wkrótce podamy szczegółowy harmonogram oraz plan trasy.

Profesjonalne fotki zapewni nam Studio3df - Fotografia & Film. Będzie oczywiście serwis wulkanizacyjny Extreme - Performance Tyres, foodtruck i ratownik. Będzie również możliwość zważenia auta na wagach elektronicznych udostępnionych przez GTPerformance 

Cena: 390 zł za cały dzień. Opony dowolne! 

Zarejestrowani zawodnicy TAP mogą się sami wpisać na listę startową, podeślemy po tym dane do płatności.

https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1jGB7OWeZaYNhfQJLGlkEqsEhq9v9kdHq46dcEctRyaA/edit?fbclid=IwAR0jDScs9p1wolwV0l3am2wqD6oIjiWlS-YXtaj9vM9FNmZuSpToANg8OTU#gid=0

Time Attack Poland to niepowtarzalna okazja do powalczenia z innymi zawodnikami o najlepszy czas okrążenia na największych i najszybszych torach w Polsce! Jest to inicjatywa zrzeszająca osoby jeżdżące swoimi autami w imprezach typu „Track Day”. W sezonie 2019 planujemy odwiedzić 2x Tor Poznań, Silesia Ring, 2x Tor Jastrząb - w tym raz w układzie "REVERSED", Bednary oraz Moto Park Ułęż. Każda runda polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia toru. Do końcowej klasyfikacji z nagrodami głównymi zalicza się 5 rund z najlepszym wynikiem.W zawodach TAP wziąć udział może każdy posiadacz prawo jazdy z własnym samochodem po opłaceniu wpisowego do ligi na sezon 2019.

W sezonie 2019 zawodnicy mogą startować na dowolnych oponach - z zachowaniem warunków, na które pozwala tor.
Po zarejestrowaniu się zostaną na podany adres email wysłane wszystkie informacje (sprawdźcie folder spam!), włącznie z danymi do przelewu.

Standardowe wpisowe na sezon 2019 (100 zł) zapewnia zarejestrowanym zawodnikom:
pierwszeństwo zapisu na rundy (ilość miejsc na torze jest ograniczona)
dodanie danych i zdjęcia auta na stronie www.timeattackpoland.pl
zaliczenie do klasyfikacji TAP z szansą na wygranie nagród głównych na koniec sezonu
zniżki 25% na serwis wulkanizacyjny bez limitu wymian!
zniżki 15% na gadżety TAP (naklejka, koszulka, czapeczka)
jedno zdjęcie w maksymalnej rozdzielczości z każdej rundy (na indywidualne zamówienie; oprócz tego będzie ogólnie dostępna galeria na FB)
dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej TAP, w której informacje umieszczane są z wyprzedzeniem i w której poruszane są sprawy organizacyjne.

Promocyjne wpisowe (50 zł) zapewnia możliwość udziału w rundach w całym sezonie i zaliczenie do klasyfikacji. Osoby te zapisują się na rundy w drugiej kolejności. Pozostałe zarejestrowane osoby będą również mogły wziać udział w rundach, jeśli będą miejsca.

Planujemy puchary i nagrody po każdym wydarzeniu oraz wartościowe nagrody końcowe dla wszystkich szesnastu klasyfikacji. Zawodnicy podzieleni są na pięć klas głównych w oparciu o moc i wagę auta: ENTUZJASTA, SPORT, CLUB, SPRINT i RACE (dawna OPEN z sezonu 2018). Nowa klasa OPEN powstanie jeśli zbierze się wystarczająca ilość aut spełniających te kryteria. Każde auto jest przez nas bardzo dokładnie analizowane i przydzielane do klasy na podstawie współczynnika moc / waga. Szczegóły znajdują się w Regulaminie 2019.

Więcej informacji na temat zeszłorocznych oraz tegorocznych wydarzeń znajduję się na naszej stronie www.facebook.com/timeattackpoland/events

UWAGA: do współczynnika liczona jest waga samochodu bez paliwa i bez kierowcy i takie dane należy podać podczas rejestracji (ewentualnie podanie z jaką ilością paliwa ważone było auto lub czy waga jest z dowodu rejestracyjnego).

#autodromjastrzab #trackday #timeattack #superoes #supersprint

Reklama
Reklama
Reklama