Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Track day - jazdy samochodowe. Nowa trasa! Niższe ceny!

niedziela 20.01.2019
Nowy Dwór Mazowiecki, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, TRENING
Zapraszamy na wyjątkowy track day na Torze Modlin. W tę niedzielę udostępniamy zupełnie nową trasę, wytyczoną na części szkoleniowej naszego ośrodka. Pętla częściowo pokrywa się z trasą odcinka specjalnego niedawnego Rajdu Barbórka!


To nie koniec niespodzianek. W styczniu i w lutym obniżamy ceny udziału w naszych wydarzeniach. Trwający 4,5 godziny track day kosztuje teraz tylko 259 zł! Można też wykupić 2 godziny jazd, rozpoczynających się w dowolnym czasie trwania wydarzenia (najpóźniej 2 godziny przed zakończeniem). Cena takiej opcji to 159 zł.
Nasze treningi to okazja do sprawdzenia i doskonalenia swoich umiejętności lub możliwości samochodu. Zapraszamy niezależnie od doświadczenia, zarówno kierowców amatorów, jak i zawodników.
Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i korzystają z toru po kolei, według harmonogramu ustalonego na dzień imprezy. Sesje trwają po 15 minut.
Na miejscu czekają instruktorzy z doświadczeniem sportowym, którzy chętnie dzielą się nim z uczestnikami. Istnieje również opcja wynajęcia instruktora na wyłączność.
Wszystkie informacje i rejestracja:
https://www.tormodlin.pl/oferta/oferta-dla-osob-prywatnych/track-day-jazdy-samochodowe/
Do zobaczenia!

Reklama
Reklama
Reklama