Kalendarz imprez motoryzacyjnych

JelenieWraki jedziemy dla WOŚP

niedziela 13.01.2019
Jelenia Góra,
SAMOCHODY, WYŚCIG
Zapraszamy do wzięcia udziału w
27 FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY na poligonie Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie "Strzelec" gdzie od godziny 10.00 Klub Off Road Jelenia Góra oraz Kowary4x4 przewiozą Was po bezdrożach swoimi terenowymi potworami a Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie "Strzelec" zaprosi Was do skorzystania z różnego rodzaju broni palnej na nowo otwartej strzelnicy pod okiem doświadczonego instruktora
Jesteśmy dumni że również możemy przyłączyć się do WOŚP i to w dwóch miastach. W Jeleniej Górze oraz w Kowarach
W Jeleniej Górze:
O godzinie 12.00 rozpoczynamy na Placu Ratuszowym demonstrując Wam nasze "bolidy ;)".
Przed godziną 13.00 rozpoczynamy coś czego jeszcze nie było i bardzo jesteśmy tym nakręceni. Pod eskortą Policji i zabezpieczeniem Pomoc Drogowa Bednarz rozpoczynamy paradę wraków ulicami miasta w stronę poligonu.
Na miejscu ok godz 13.00 rozpoczynamy całą zabawę czyli mini wyścigi dla starszych i młodszych. Możecie zasiąść w fotelu pilota dowolnego Wraka a nasi zawodnicy dostarczą Wam porządną dawkę zabawy, emocji i adrenaliny oczywiście w bezpiecznych warunkach.
Bawimy się do godziny 16-tej, następnie zapraszamy na plac ratuszowy gdzie odbędą się licytacje różnych gadżetów związanych z naszą pasją.
W Kowarach:
Rozpoczynamy o godź 12.30 przy ulicy Karkonoskiej na terenie dawnego Lignum vis a vis Stadionu.
Tutaj również zaprosimy Was na przejazdy po betonowej powierzchni a po godzinie 16-tej rozpoczną się licytacje.
Zarówno w Kowarach jak i w Jeleniej Górze odwiedzą nas Goście Specjalni. Bohaterowie popularnego serialu o złomiarzach. Pracownicy Piotro-Stal'u. Prawa ręka Stalowego - Paweł Kozakiewicz oraz najodważniejszy z Orłów - Zbynio.
Ci Panowie przejadą kawał drogi tylko po to aby przepalić Stalową Bestię 3, pojeździć razem z Wami i wspomóc tym samym WOŚP.
Mamy nadzieję że Stalowy Piotr nie da chłopakom kontenera na drogę bo będziemy musieli z poligonu wracać na piechotę ;)
Dziękujemy za przychylność, pomoc i zaangażowanie Elżbieta Zakrzewska -burmistrz Kowar oraz Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry

Reklama
Reklama
Reklama