Kalendarz imprez motoryzacyjnych

MUBI DUB IT Tuning Festiwal

Obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji.

sobota 24.06.2023 - niedziela 25.06.2023
Kielce, woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE
SAMOCHODY, DRIFT

MUBI DUB IT  w Targach Kielce to miejsce dla prawdziwych mężczyzn, którzy lubią ryk silników i zapach spalin oraz kobiet, które coraz częściej z przytupem wkraczają do świata motorsportu. W tym roku pasjonaci klasyków, samochodów modyfikowanych i driftu spotkają się 24-25 czerwca 2023 już po raz dziesiąty. Z okazji jubileuszu przygotowano kilka niespodzianek. Emocje gwarantowane!

Tereny zewnętrzne kieleckiego ośrodka zamienią się w prawdziwy tor do driftu, a w powietrzu unosić się będzie charakterystyczny zapach palonej gumy. Nie mniej ciekawie będzie w halach Targów Kielce, gdzie lśniące auta, te klasyczne oraz poddane przeróżnym modyfikacjom, z każdej strony zachęcać będą do ich obejrzenia. W trakcie festiwalu pojawią się zarówno włoskie supersamochody, wiele innych europejskich modeli dla twardzieli, jak i klasyczne auta odrestaurowywane przez prawdziwych pasjonatów. Nieodzowną częścią wydarzenia będzie giełda klasyków, obowiązkowy punkt czerwcowego Festiwalu Dub It! Od drobnych gadżetów reklamowych z czasów słusznie minionej epoki, przez rowery Jubilat wyciągnięte z szopy stryjka, aż po wysokiej klasy zabytkowe auta z naklejką „sprzedam”. Swoje stoisko będzie miał również magazyn „Classicauto”, w którym prezentowane będą archiwalne wydania oraz wiele gadżetów. Wyjątkowe pojazdy przyciągające wzrok fanów motoryzacji i towarzyszące im piękne hostessy to tylko część corocznego święta tuningu.

Czerwcowy festiwal jak zawsze dostarczy wielkich emocji, które zagwarantują profesjonalni kierowcy. Ci zaprezentują swoje umiejętności jazdy „bokiem” na specjalnie zaaranżowanym torze. Widzowie będą mogli skorzystać także z możliwości przejażdżki autami o mocy ponad 300 KM z zawodowymi kierowcami w ramach Drift Taxi. Zapach palonej gumy, kłęby dymu i ryk silników przez dwa dni unosić się będą w powietrzu i zwiastować wielkie motoryzacyjne święto w Targach Kielce. Zewnętrzne pokazy i zawody odbywać się będą pod egidą MTN Kielce Street Racing.

W strefie „super car” zobaczyć będzie można Lamborghini, Ferrari i wiele innych luksusowych, sportowych aut, które na co dzień stoją w garażach piłkarzy, aktorów i celebrytów, teraz będą na wyciągnięcie ręki. Odpowiedzialny za tę strefę Souczek Detailing, przygotuje również warsztaty i szkolenia z autodetailingu. Zwiedzający w trakcie wydarzenia będą mogli zapoznać się z pełną gamą akcesoriów do swoich samochodów, w tym: felg, kosmetyków i wielu gadżetów. W ramach wydarzenia odbędą się liczne spotkania z ludźmi świata motorsportu, którzy na scenie dzielić się będą historiami związanymi z ich zainteresowaniem motoryzacją, doświadczeniem w odrestaurowywaniu starych aut i rozmaitym modyfikacjom, którym są poddawane. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest MUBI, a Głównym Partnerem ORLEN OIL. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. MUBI DUB IT w Targach Kielce od 24-25.06.2023.  ZAPRASZAMY! 

Reklama
Reklama
Reklama