Kalendarz imprez motoryzacyjnych

13. Rally Barbórka BiS 2018

niedziela 09.12.2018
Warszawa, woj. MAZOWIECKIE
SAMOCHODY, RAJD

Przed nami już po raz 13 namiastka Kultowej Imprezy, jaką jest „RAJD BARBÓRKA - OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ASÓW”. Mając na uwadze mój sentyment do jest „RAJDU BARBÓRKA - OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ASÓW”. Którego czterokrotnie byłem twórcą - Komandorem, zawsze starałem się o to, żeby była WYDARZENIEM WARSZAWY, wprowadzają, co roku nowe elementy, czyniąc ja coraz atrakcyjniejszą.

Dlatego organizując po raz 13 „RALLY BARBÓRKA BIS”, starać się będę z Osobami mi bliskimi, odtworzyć namiastkę tego „prawdziwego” rajdu w formie amatorskiej, poszerzając i poszukując nowych jeszcze atrakcyjniejszych widowiskowych prób sportowych. Tak będzie również i w tym roku, gdzie oprócz sprawdzonych odcinków, dzięki uprzejmości wsparciu Firmy LIBET będą nowe tp „OS”, szybkie, bezpieczne, zarazem techniczne, o max. długościach, z naturalnymi wyznacznikami trasy, dającym po prostu oprócz rywalizacji sportowej, frajdę z jazdy. 
Drodzy młodzi Zawodnicy amatorzy W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy , pilota z ukończonym 17 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i zalecanym NW, dwa kaski oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

Tegoroczna impreza rozegrana zostanie na terenie aglomeracji warszawskiej. Rozegranych zostanie 8 prób sportowych, plus „Grand Prix” na wyłączonych z ruchu drogach, uliczkach, o max. długościach. Nawierzchnie utwardzone: asfalt, beton, kostka bauma, prawdopodobnie ośnieżonych jak przystało na „Barbórkę Bis”. Wyznacznikiem trasy w większości będą stałe pkt. tj.: krawężniki, ogrodzenia, słupy. Wszystkie próby bardzo czytelne w nawigacji. Jak co roku przed rajdem pokażemy na stronie zdjęcia nawierzchni. 

Również w tym roku tradycyjnie na zakończenie imprezy dla 6 najlepszych Załóg w kl. Generalnej i 3 pierwszych Załóg w poszczególnych klasach zostanie rozegrana dodatkowo: 

„GRAND PRIX BARBÓRKI BIS o PUCHAR PREZESA AUTO KOŁO CENTRUM” 

Więcej bieżących informacji, będzie sukcesywnie uzupełnianych na stronie: 

www.ak-centrum.pl 

rallybarborkabis.ak-centrum.pl 

facebook.com/AutoKoloCentrum 

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: 

biuro@ak-centrum.pl 

lub telefonicznie: 

tel. 602 25 95 90 , 575 777 850 , 501 401 063. 

Reklama