Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Track Day Trophy 2021 – I runda

sobota 15.05.2021
Broczyno, woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
SAMOCHODY, TRENING
POLATAJ PO LOTNISKU!
INAUGURACJA DRUGIEGO SEZONU TRACK DAY TROPHY!

Podstawowe informacje:
➡️15. maja 2021, Lotnisko BROCZYNO k. Czaplinka
➡️Pierwsza pełna runda drugiego sezonu TRACK DAY TROPHY!
➡️Nawierzchnia o bardzo dobrej jakości – 100% ASFALT, ZERO DZIUR i NIERÓWNOŚCI!
➡️5-kilometrowa szybka superoesowa próba sportowa pokonywana przez każdego zawodnika kilkukrotnie
➡️PROFESJONALNY POMIAR CZASU zapewniany przez MOTORESULTS
➡️Rywalizacja na prostych, przejrzystych zasadach
➡️IMPREZA DLA KAŻDEGO! Wydarzenie otwarte dla wszystkich posiadaczy aut (zarówno tych seryjnych, jak maszyn i przygotowanych do sportu)
➡️DRIVE 4 FUN – luźna, bezstresowa, koleżeńska atmosfera!
➡️Podział aut na CZTERY KLASY podstawowe + podklasy STREET w ramach każdej z tych klas (auta seryjne i po niedużych modyfikacjach)
➡️KLASY DODATKOWE: Mercedes-Benz (Mercedes Trophy), Mazda MX-5 (Miata Trophy), pań (Girls Trophy). Możliwe utworzenie dodatkowych klas markowych, modelowych, etc., jeśli tylko znajdzie się zainteresowana grupa – zbierzcie znajomych, klubowiczów, forumowiczów, etc. i przeprowadźcie na naszych zawodach swój CHALLENGE!
➡️Trener, instruktor techniki jazdy udzielający wskazówek w zakresie doskonalenia umiejętności za kierownicą
➡️Punkt gastronomiczny i toalety dostępne na miejscu
➡️Zabezpieczenie – straż pożarna, ratownicy medyczni
➡️Atrakcyjny turystycznie rejon malowniczego i spokojnego Pojezierza Drawskiego
➡️Szeroka obsługa medialna cyklu
➡️Bony ze zniżkami na zakupy w sklepie RALLYSHOP.PL i mała niespodzianka dla wszystkich uczestników, puchary dla najlepszych
➡️WPISOWE: 200 ZŁOTYCH!!!
TOR NA LOTNISKU? CZEMU NIE?!
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać lotniska Broczyno koło Czaplinka, to najwyższa pora, żebyście je poznali! Sądzimy, że dla wielu z Was, fanów sportowej jazdy, ta miejscówka może stać się prawdziwą „świątynią prędkości”, którą będziecie chcieli odwiedzać regularnie. To miejsce, ze względu na swą znakomitą inrfastrukturę (szeroki pas startowy o długości 2300m, pas kołowania o tej samej długości, do tego szerokie place i łączniki, wszystko to w całości asfaltowe) doskonale nadaje się do przeprowadzenia bardzo szybkich, ale jednocześnie także bezpiecznych prób sportowych. My przygotowujemy dla Was 5-kilometrową asfaltową pętlę z profesjonalnym, elektronicznym pomiarem czasu przy użyciu transponderów (kostek). Niewątpliwym atutem tego miejsca jest też jego położenie, bowiem Czaplinek i Broczyno leżą w otoczeniu pięknych jezior Pojezierza Drawskiego na środkowym Pomorzu.
Lotnisko Broczyno i jego otoczenie od lat wykorzystywane są przez różne grupy fanów motorsportu. Regularnie w tym miejscu odbywają się eventy driftingowe (m.in. Smoke Unity), testy sportowych aut i treningi kierowców. Na okalającym lotnisko szutrowym torze do startów w zawodach cykli Baja i Rajdzie Dakar przygotowują się też specjaliści od offroadu, w tym członkowie Orlen Teamu.
Również my poznaliśmy wielki potencjał tego miejsca. W 2019 roku zorganizowaliśmy tutaj jedną z rund naszej ogólnopolskiej ligi driftingowej DRIFT TROPHY. Teraz czas na miłośników cykli torowych, zwłaszcza tych, którzy już są nieco znudzeni jazdą w kółko po tych samych obiektach.
Na pewno możecie liczyć na szybką i ciekawą trasę. Chętni uczestnicy będą mogli skorzystać z porad obecnego na miejscu instruktora techniki jazdy,
➡️WSTĘPNY HARMONOGRAM CZASOWY WYDARZENIA
SOBOTA, 15. maja 2021r.
06.30 – otwarcie parku maszyn
07.00 – otwarcie biura zawodów
09.15 – obowiązkowy briefing dla zawodników
10.00 – sesja treningowa w małych grupach
12.00 – 16.30 – próby sportowe
17.00 – dekoracja zwycięzców, oficjalnie podsumowanie i zakończenie zawodów
18.30 – zamknięcie parku maszyn.
Ostateczny harmonogram czasowy wydarzenia przedstawiony będzie najpóźniej na trzy dni przed zawodami (tj. do środy, 12.05).
➡️INNE ISTOTNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Wymagane są kaski dla kierowców oraz pilotów (pasażerów). Dopuszczane są też te nie posiadające homologacji do sportów motorowych lub z utraconą homologacją.
Klatki bezpieczeństwa w autach nie są wymagane.
Rejestracja będzie prowadzona do 10. maja do godz. 23:59:59 lub do wyczerpania limitu miejsc (obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszeń).
W dniu 27.04 zostanie opublikowany w tym miejscu REGULAMIN SERII TRACK DAY TROPHY 2021, a także REGULAMIN TECHNICZNY TRACK DAY TROPHY 2021. Wszystkich uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami.
➡️REJESTRACJA I OPŁATA STARTOWA
Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail kontakt@mercedestorunclub.pl w treści podając:
➡️imię i nazwisko kierowcy
➡️numer telefonu
➡️podstawową specyfikację techniczną auta (m.in. markę, model, pojemność, przybliżoną moc, informacje o istotnych modyfikacjach mogących podnosić parametry pracy silnika, etc.)
Po akceptacji zgłoszenia otrzymacie Państwo od nas wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Rejestrację kończy wpływ przedpłaty w wysokości 100zł na podane przez nas konto, co ma na celu rezerwację miejsca w zawodach.
Całkowita opłata za udział w treningu wynosi 200zł (pozostałe 100zł dopłacacie Państwo w biurze na miejscu, tuż po przyjeździe na obiekt).
Przedpłatę w wysokości 100zł prosimy wykonać przelewem na konto:
Mercedes Toruń Club
Bank Pekao S.A.
Nr 89 1240 1936 1111 0010 8964 5805
Przelew z dopiskiem: „Track Day Trophy 2021 – I runda”
❗️W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w wydarzeniu bądź nieprzybycia na nie, przedpłata nie podlega zwrotowi.❗️
Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: kontakt@mercedestorunclub.pl oraz pod numerem telefonu (+48) 605 58 57 51.
Przesłanie zgłoszenia wiąże się z jednoczesnym wyrażeniem zgody przez uczestnika wydarzenia na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 133 poz. 883, z późniejszymi zmianami) oraz przepisami RODO. Przekazane dane zostaną użyte przez organizatora wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia do uczestnictwa w wydarzeniu. Niniejsze dane nie będą w żaden sposób wykorzystywane przez organizatora wydarzenia w celach marketingowych bądź handlowych.

Reklama
Reklama
Reklama