Kalendarz imprez motoryzacyjnych

II ULICZNY JURAJSKI WYŚCIG SAMOCHODOWY o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY

II edycja

sobota 03.11.2018
Częstochowa, woj. ŚLĄSKIE
SAMOCHODY, RAJD

Zarząd Automobilklubu Jurajskiego ma zaszczyt zaprosić na tegoroczny II ULICZNY JURAJSKI WYŚCIG SAMOCHODOWY o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY w dniu 3 listopada 2018 roku.

Podczas tej tak ważnej i prestiżowej imprezy motoryzacyjnej, której zeszłoroczny sukces organizacyjny poparty bardzo dobrymi ocenami ze strony zawodników jak i kibiców pozwala na jeszcze większy rozmach organizacyjny.

Pragniemy poinformować o już wielkim zainteresowaniu tegoroczną imprezą tak wielu zawodników w tym kierowców rajdowych z Mistrzostw Polski z wieloma tytułami mistrza Polski jak i samego kierowcy z czołówki Mistrzostw Świata Łukasza Pieniążka, wraz ze swoim teamem którzy byli wzorem roku ubiegłego.

Oczywiście na ten moment mamy świadomość, ze lista znanych nazwisk wydłuży się i tylko podniesie rangę imprezy co jeszcze bardziej nakręci jej wymiar i przyniesie splendor dla wszystkich osób oraz firmom uczestniczących w tym wielkim świecie motosportowego świata w naszym kraju w naszym mieście.

Z góry dziękujemy za podjęcie współpracy, udzielenia nam poparcia, a swoim zaangażowaniem dodania sił w młodego, ale jak już mocno osadzonego w motosporcie klubu i rozwoju Naszego Automobilklubu Jurajskiego.

Z pozdrowieniami Zarząd Automobilklubu Jurajskiego Prezes AKJ Romuald Nowakowski .Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama