Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Sjcam Super Rally Puchar Can-am

piątek 14.06.2019 - niedziela 16.06.2019
Kleczew, woj. WIELKOPOLSKIE
4X4, SUPER RALLY

Zapraszamy na IV rundę SJCAM Super Rally / Puchar Can-am / Kleczew (woj. wielkopolskie), 14 - 16.06.2019.

Odcinki, baza imprezy i park maszyn - wszystko w jednym miejscu, czyli - na terenie Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie! Będziecie mogli na bieżąco podziwiać jazdę kolegów! Zero dojazdówek.

Zgłoszenia: http://www.super-rally.eu/events/view/i1038-iv-runda-sjcam-super-rally-puchar-can-am-kleczew-woj-wielkopolskie


IV runda Sjcam Super Rally / Puchar Can-am / Kleczew (woj. wielkopolskie), 14-16.06.2019.

Gorąca runda przy akwenie!

W dniach 14-16 czerwca do XIV wiecznego miasteczka Kleczew zawitają załogi z całej Polski oraz z Czech! Będą walczyć o zwycięstwo w IV rundzie SJCAM SUPER RALLY / Puchar Can-Am. Baza rajdu jak i park maszyn położony jest nad Maltą Kleczewską w malowniczym Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej. To Idealne miejsce na wypoczynek oraz integrację w stylu cross-country. Także dla dzieci znajdzie się coś ciekawego, bowiem Park Kleczewski kryje wiele niespodzianek również dla najmłodszych. A dla tych „starszych” ;-) przygotowano jeden widowiskowy odcinek o długości około 15 km na terenie gminy, będzie to szybkie, techniczne i kręte cross country. Dojazd na oes tym razem będzie bardzo krótki, ponieważ trasa przebiega po polach sąsiadujących z jeziorem, a tym samym bazą imprezy i parkiem maszyn. Pogoda zamówiona, a po upalnym dniu pełnym emocji i adrenaliny - dla ochłody zapraszamy na kąpiel w Malcie Kleczewskiej!

W piątek, 14 czerwca, zapraszamy od godziny 16:00 do biura imprezy (Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. W sobotę, 15 czerwca, dzień rozpocznie się od zapoznania z trasą. Kawalkada rajdówek ruszy z Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej o godzinie 8:30, a następnie o 9:30 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy start honorowy o godz. 10:00. W niedzielę, 16 czerwca, start przewidziano na

godzinę 8:30 natomiast zakończenie i dekorację zwycięzców na godzinę 13.30 w bazie imprezy.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kleczew do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia.

W ramach SJCAM Super Rally 2019 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w IV rundzie Pucharu Can-Am SUPER RALLY.

Harmonogram wydarzenia: 

Piątek - 14.06.2019

16:00 - 21:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.

Klasy: Moto, Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport, Buggy.

Sobota - 15.06.2019

8:30 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

9:30 - Odprawa zawodników w biurze imprezy.

10:00 - Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela - 16.06.2019

8:30 - Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

13:30 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom IV rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Pucharu Can-Am Super Rally.

Biuro i baza imprezy:

Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie

https://goo.gl/maps/tYcdmVkcD3WyFagy6

Baza noclegowa: 

HOTEL PORTOFINO***

ul. Ślesińska 42

62-506 Konin

Ośrodek Wypoczynkowy w Trębach Starych, tel.: 603 515 467 

Rejestracja: 

http://www.super-rally.eu/users/register/

Regulamin: 

http://super-rally.eu/regulamin

Klasy: 

Moto

Quad 2x4

Quad 4x4

SSV

SSV Turbo

Sport

Super Sport

Buggy

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów wydarzenia: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Miasto Kleczew, Gmina Kleczew, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, NTT System, Hiro, Teehonled Polska, Inflandia, Line-X, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, CST, opony4x4.eu, Integral, Bella Umbrella, Tombet, Customic, Rota-Med oraz Hotel Portofino *** 

Szczególne podziękowania dla firmy "PRZEMPOL" Usługi Transportowe i Ogólnobudowlane Roboty Ziemne - Komunale

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4 


Reklama