Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Podwójne uderzenie - Dwa dni Offroadu na Jurze z 16 kilo błota

sobota 18.05.2019 - niedziela 19.05.2019
Olkusz, woj. MAŁOPOLSKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Witamy
Fanów turystyki offroadowej zapraszamy na dwudniową imprezę w sercu Jury z 16 KILO BŁOTA – Podwójne Uderzenie 3 ! Oby już nie takie dosłowne ;-)
Trasa przejazdu będzie połączeniem tras Północ-Wschód-Południe w nowym wydaniu.
Spotykamy się w sobotę 18.05.2019 o godzinie 10:00 w miejscu wskazanym przez organizatora. Po zapoznaniu i omówieniu planu wyprawy ruszamy kolumną ku przygodzie. Po całym dniu wspólnej zabawy w pięknych okolicznościach przyrody około 18-19 przewidujemy biwak. Forma noclegu – namioty lub hostel - będzie znana bliżej wyjazdu, uzależniona od przewidywanej pogody.
Dla niezniszczalnych po zapadnięciu zmroku krótki odcinek nocny :-)
W niedzielę 19.05.2019 po przebudzeniu i śniadaniu pakujemy samochody i około 9:00 ruszamy w dalszą trasę. Wspólna zabawa potrwa do godziny 17
Zapraszamy rodziny z dziećmi, najmłodsi offroadowcy nigdy sie u nas nie nudzą :-)
Charakter wyjazdu niezmiennie - radośnie, turystycznie, spokojnie, rodzinnie, piękne widoki, ostańce, skały, jaskinie, wąwozy, rzeka, zamek... ale przede wszystkim nie zabraknie miejsc gdzie przydadzą się umiejętności i właściwości samochodów 4x4
Na trasie w ciągu tych dwóch dni czekają Was m.in. długie i strome podjazdy i zjazdy często śliskie i błotniste, jazda przez pola, lasy i rozlewiska. Ponadto czeka na Was odciek sprawnościowy - zbieranie pieczątek.
Wszystko to pośród pięknych jurajskich widoków. Opady mogą zdecydowanie urozmaicić trasę - jak zawsze ostatecznie to pogoda określi stopień jej trudności.
Łączniki i przejazdy asfaltowe zredukowane do niezbędnego minimum.
W połowie każdego dnia przewidziany postój regeneracyjny. Zapewniamy miejsce i wyposażenie na biwak (ognisko, tyczki, kuchenka, czajnik, woda, kawa, herbata itp.) natomiast o wyżywienie (kiełbaski, szaszłyki, bekon- co kto lubi) proszę zadbać we własnym zakresie
Jeśli nie możecie spędzić z nami całego weekendu, zapraszamy jedynie na sobotę lub niedzielę.
Koszt za jeden dzień udziału-180zł
Koszt za dwa dni – 340zł
Koszt noclegu-rozliczany indywidualnie zależnie od wybranej opcji (hostel/namiot)
Na życzenie wystawiamy FV Vat.
Jeśli masz pytania dzwoń –na nr 515 390 883, napisz sova@16kiloblota.pl lub poprostu przekonaj się o realiach na miejscu
Ilość samochodów w kolumnie ograniczona, chętnych proszę o informację prv i zgłoszenie na stronie: http://16kiloblota.pl (formularz zgłoszeniowy rusza 10.04.2019)
O dokładnym miejscu startu poinformujemy w odrębnym mailu po przesłaniu zgłoszenia
W przypadku odwołania imprezy z przyczyn losowych lub braku wystarczającej ilości chętnych załóg - zadatek zostaje zwrócony osobie wpłacającej.


Regularne newsy na www.facebook.com/16kiloblota
#4x4 #offroad #turystyka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama