Giełda motoryzacyjna

Astra GSI EcuMaster 170KM

Cena: 10 PLN
Dodane: 18.06.2018
Pojemność:
1998 cm3
Moc:
170 km
Warszawa, MAZOWIECKIE

Do sprzedania Opel Astra GSI, rok produkcji 1992, rok budowy do sportu 2005r.
Samochód zbudowany jako A grupowy przez znaną w środowisku postać i jeżdżony w A grupie oraz później przez sezon rekreacyjnie w Rally Cross. Ostatnie 5-7 lat auto jeżdżone rekreacyjnie na torach (Jastrząb, Ułęż).
Zarejestrowany, UBEZPIECZENIE OC PZU dla OldTimerów 25+ bardzo niski koszt! Ważne badania techniczne do sierpnia. Wszystkie istotne elementy są oryginalne z budowy w 2005 roku czyli auto spełnia warunki utraconej homologacji FIA.
Auto w zeszłym roku wyposażone w EcuMAster EMU !!!, 170KM 218Nm – wydruk z hamowni. Wyeliminowany przepływomierz – na MAP sensor.
Auto z rosyjską szperą, włoska przekładnia główna o zmniejszonym przełożeniu, ostre wałki, włoski zawór powrotny, przelotowy wydech. Przewody hamulcowe w środku, wyłącznik główny prądu, system gaśniczy, płyta pod silnikiem itp. Zawieszenie Bilstein B6, z przodu nagwintowany do regulacji, drugiego Bilsteina – jak na zdjęciach - dokładam w częściach zamiennych, dodatkowe części w cenie auta (seryjne wałki, aparat zapłonowy, pokrywa zaworów, kolektor z przepustnicą, listwa wtryskowa)
Do auta jest 12 kół z oponami – w stanie różnym, slicki profil H, M, prosport M, inne szosowe do pokatowania + pewna ilość różnych opon w różnym stanie ewentualnie do zabrania gratis (jakieś szutrówki, cienkie kolce, trochę szosowych)
Auto w stanie bardzo przyzwoitym a jak na rok 1992/2005 to w stanie super - bardzo wytrzymałe, na koniec ubiegłego sezonu zrobione: zregenerowany świeżo alternator, nowy akumulator, nowe przewody i świece (po jednej imprezie w Jastrzębiu),  nowe paski, rozrząd, nowe czujniki temeperatury, nowy termostat, wymieniony olej, filtry i płyny.
Auto idealne do rekreacyjnego jeżdżenia z naprawdę niskim kosztem utrzymania. Ja niestety nie mam czasu na zabawę w motosport – odsprzedam komuś kto będzie korzystał.
Cena 10.500,- PLN do negocjacji.

Reklama
Reklama
Reklama