Giełda motoryzacyjna

Fiat Cinquecento Sporting 1.1 gr. N. RSMP, RO, SKJS, RX

Cena: 14 000 PLN
Dodane: 20.08.2019
Pojemność:
1108 cm3
Moc:
55 km
Rok produkcji:
1996
Stopień przygotowania:
PRZYGOTOWANY DO SPORTU
Lublin

Sprzedam Fiat Cinquecento Sporting 1.1 gr. N. Auto w pełni zgodne z homologacją N-5529. Profesjonalnie zbudowane do rajdów w 2018 r. w większości na nowych częściach prosto z półki. Po kompleksowym remoncie blacharskim, polakierowane z zewnątrz. Auto nigdy nie dzwonione, nadwozie proste, zderzaki stan bdb, brak pęknięć, otarć itd. Posiada książkę samochodu sportowego (dodaję też oryginał homologacji na drukach FIA). W 2018 r. autem wystartowałem i ukończyłem 2 rajdy w HRSMP (Nadwiślański i Rzeszowski). W 2019 r. 1,5 rajdu w RSMP w klasie HR5 (Nadwiślański i 1wszy etap Rzeszowskiego, na 2gim etapie wydmuchało uszczelkę pod głowicą). Bez najmniejszego problemu przechodzi BK w RSMP. Wszystkie elementy wyposażenia z aktualnymi homologacjami FIA. Klatka WAAB Cages w pełni zgodna z zał. J, wpisana w KSS, z certyfikatem i specyfikacją rur użytych do budowy. Otuliny FIA na całym dachu, centralny wyłącznik prądu (gaszący silnik), mechaniczny system gaśniczy RRS, pasy 6 pkt. 3 cale RRS, fotel Bimarco Dakar, mocowania foteli aluminiowe zgodne z zał. J, kierownica RRS z pokrowcem, naba Momo, włącznik wentylatora z kabiny, lampka dla pilota, duża płyta pod silnik i chłodnicę aluminiowa 6 mm Górny Sport z rozpórką dolną + dodatkowe aluminiowe osłony podwozia i wydechu, rozpórka górna, silnik i skrzynia seria Sporting (N-grupa), nowe linki biegów Sporting (obecnie już nie do dostania + zapasowe linki w różnym stanie z możliwością dorobienia w oparciu o nie fabrycznie nowych w Linex'ie), podstopnica dla pilota, dachowy wlot powietrza - regulowany nawiew z odprowadzaniem wody, zawieszenie Bilstein B6 (cienka laga) + Eibach Pro Kit, tylna belka po regeneracji, tylne wahacze fabrycznie nowe na poliuretanach + nowe tylne hamulce (kompletne tylne wahacze założone przed Nadwiślańskim 2019). Auto sprzedaję z 1 fotelem i 1 pasami. Silnik odpala, do zrobienia na pewno uszczelka pod głowicą albo zmiana silnika na inny (silnik sprzedaję jako uszkodzony). Do samochodu mam 8 kompletnych kół 5,5 cala szerokości z oponami Extreme VR2: 2x R9 (ok 2,5 mm), 2x R5 (ok. 4 mm), 2x R5 otwarte na deszcz (foto, stan praktycznie jak nowe), 2x W4 otwarte na deszcz (fabrycznie nowe, nigdy nie używane). Opony młode, kupowane przed sezonem 2018. Przegląd do maja 2020 r. (auto zarejestrowane na 2 osoby), ubezpieczenie do 21 września 2019 r.

Do samochodu dokładam dużo różnych części, w tym 2 skrzynie biegów w częściach, dodatkowy silnik, szyby, uszczelki itd. Oprócz tego dorzucam przednią połowę innego, wyrejestrowanego CCS na kołach z wbudowanym kolejnym silnikiem, skrzynią biegów, deską rozdzielczą itd.

Auto na bieżąco serwisowane przed każdym rajdem, regularnie wymieniane wszystkie płyny itd.

Idealna rajdówka do niskobudżetowego zrobienia licencji "R" poprzez starty w RO, albo do najniżej budżetowych jak to możliwe startów w RSMP. Doskonała baza na SWAPa do SKJS albo do SC Cup w Rallycrossie.

W zależności od cyklu, w jakim auto ma jeździć istnieje możliwość zakupu np. bez fotela, pasów, na seryjnych kołach, bez otulin FIA w odpowiednio niższej cenie. Na teraz nie sprzedaję na części, zależy mi na sprzedaży auta w miarę w całości. Więcej zdjęć na priv.

Kontakt 601 455 984, priv

Reklama
Reklama
Reklama