Giełda motoryzacyjna

Rover 200

Cena: 7 000 PLN
Dodane: 29.05.2019
Pojemność:
1396 cm3
Moc:
103 km
Rok produkcji:
1996
Stopień przygotowania:
PRZYGOTOWANY DO SPORTU
Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE

Silnik i skrzynia seria (mam do poskładania i włożenia krótszą, 13x59). Klatka rozbudowana z zastrzałami do kielichów (zgodnie z zał.J, zdjęcia z jej budowy: http://baq-garage.pl/roll-cage/) na klatce otuliny, zarejestrowany jako 2-osobowy. Pod silnikiem płtyka aluminiowa 5mm, wzmocnione tylne kielichy, fotele kubełkowe Bimarco Cobra, pasy 4-ro punktowe 3 calowe z homologacją FIA do 2020 (możliwość zamontowania na 6-cio punktowe ale trzeba wymienić fotele), interkom razem z trzema kompatybilnymi kaskami S, L i XXL), lampka i teczka dla pilota, osobny akumulator dla interkomu.

Stoi na 15 calowych felgach stalowych i oponach Race GC w mieszance średniej (stan BDB, kupione pod koniec 2017 roku, po 4 imprezach). Dodatkowo komplet 14 calowych stalówek z Hakook'ami (stan DST/DB) i drugi komplet 14 calowych stalówek z zimówkami bieżnikowanymi (stan DOP, na szutry się nadają może).

Hydrauliczny ręczny z regulacją siły hamowania z Wilwood'a, przewody hamulcowe poprowadzone wewnątrz. Wydech 4-2-1, przelot (dorzucam katalizator, wszystko na mufach, 4 śrubki i przełożone), gaśnica 2kg, apteczka, 2x nożyko-młotki do pasów, trójkąt w customowym mocowaniu :P Podłoga pomalowana na biało. Na wiosnę zrobiony przegląd, OC, filtry i olej. W maju obszyta skórą kierownica. No i masa innych gratów... Samochód budowany od 2015 roku w większości przeze mnie, 2018 odbudowany po delikatnej rolce (wszystkie elementy zawieszenia które ucierpiały zostały wymienione, nie klepane na kolanie). Od połowy 2015 roku mam na niego każdy paragon/fakturę.

Reklama