Giełda motoryzacyjna

Honda Civic Typer Fn2 k20z4, zamiana

Cena: 33 800 PLN
Dodane: 02.03.2019
Pojemność:
1999 cm3
Moc:
201 km
Rok produkcji:
2009
Stopień przygotowania:
BAZA
Koszalin, ZACHODNIOPOMORSKIE

Witam, sprzedam civica typer fn2Auto przyjechało do Polski w 2017 całości ze szwajcarii, kupione od prywatnego właściciela także nie jest to rozbitek z placu od handlarza. Posiadam zdjęcia w jakim stani był pojazd w momencie zakupu, jak i kontakt do poprzedniego właściciela ze zdjęciami archiwalnymi.  Auto jest absolutnie bezwypadkowe, nie posiada też żadnej rdzy. Samochód posiada książkę serwisowa z kompletem dokumentów.


Auto ze strony technicznej nie wymaga wkładu finansowego, w ostatnich 3tys km mam dokumenty na 3000zł(m.in. Klocki tarcze tył, amortyzatory sachs, sprężyny obniżające eibach, rolki i pasek pk, oleje itd.) 
Typer trzyma swoją moc, pobór oleju jest znikomy nawet jak na k20. Kompresja na każdym cylindrze jest równa.
Posiadałem wcześniej 2 typery którymi jeździłem po torze i ten zdecydowanie nie odbiega osiągami ani stanem techniczny, skrzynia biegów chodzi bez problemów, nawet przy wysokich obrotach, nie wymaga wkładu finansowego, nic nie tłucze, nic nie ściąga przy hamowaniu czy przy normalnej jeździe. 


Cena jaka mnie interesuje to 33tys zł 


Typera kupiłem z myślą o budowe auta do Skjs jednak budżet na ten rok zmusza mnie to poszukania czegoś tańszego, więc auto słuzy mi do jazdy na codzień.


Z chęcią zamienię się na jakieś bmw z is'em, 2.8 lub m52/m54, ewentualnie civica V/VI/VII z k20, b18 lub b16, najlepiej z klatką przygotowanego choć może być też sama baza.Zapraszam na Pw po numer telefon, więcej zdjęć i informacji 

Reklama