Giełda motoryzacyjna

Honda Civic EJ9

Cena: 12 500 PLN
Dodane: 30.12.2018
Pojemność:
1600 cm3
Rok produkcji:
1997
Stopień przygotowania:
CZĘŚCIOWO PRZYGOTOWANY
Rzeszów, PODKARPACKIE

Sprzedam Hondę Civic EJ9

Silnik: D16Y8,zalany VALVOLINE VR1 10W60, na wydechu 2,25” z dwoma przelotowymi wydechami m-tech oraz kolektorem 4-2-1 owinięty bandażem tytanowym, lekkie koło zamachowe(4,3kg), short ram, z kompem P28 z kością, dolne boczne poduszki silnika i skrzyni zmienione na poliuretan STRONGFLEXA, skrzynia biegów S20 z FD 4.25 zdrowa, nie zgrzytająca zalana OEM olejem, gruba chłodnica wody TURBOWORKS.

Hamulce: swap z MB6, 282/260 z pompa hamulcowa 1”, tarcze przód i tył nacinany speedmax(proste) oraz klocki hamulcowe bodajże ATE, układ zalany płynem VALEO DOT 5.1. Łożyska przód KOYO, cukierki OEM i linki ręcznego założone nowe przy swapie hebli.

Zawieszenie: przód zmienione wahacze na żeliwne+stabilizator (chyba 21mm), zmienione sworznie górne i dolne, założony pouliretan STRONGFLEXA (przednia wewnętrzna tuleja), tylne wahacze LCA na poliuretanie, amortyzatory i sprężyny przód i tył BILSTEIN B6+H&R, rozporka kielichów przód OEM, tył STAFFA oraz c-pillar (od jarusneta), felgi OEM z integry typer spec, na tegorocznych oponach uniroyala rain sport 3.

Buda: 1997r., oceniam na 8/10, bez konserwacji, nigdy nie były wstawiane reperaturki, nie dzwoniona, wklejona nowa przednia szybka PILKINGTONA (odprysk od kamienia), nowe lampy przednie DEPO, lampy tylne USDM, światło przeciwmgielne w zderzaku, dołożona guma do zderzaka przedniego, lotka delikatnie podniesiona, dystanse maski dla lepszego chłodzenia komory silnika.

Wnętrze: naba kieownicy MOMO, mocowanie fotela SPARCO z zał.J, zegary temp. oleju i wody DEPO RACING z peakiem, short ram na przedłóżce z gałka Ala spoon, lekko odchudzony srodek (do samochodu dodaje komplet wnętrza).

Wyposażenie: wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, klimatyzacja (sprawna).

Samochód wyceniam na 12500zl do niewielkiej negocjacji, istnieje możliwość podmiany części na seryjne, wtedy automatycznie cena spada w dół. Wsadziłem worek pieniędzy i drugi worek czasu który spędziłem przy budowie samochodu. O wielu rzeczach napewno zapomniałem, wiec jak masz jakieś pytania pisz, na pewno się dogadamy. Więcej zdjęć mogę przesłać na maila.

Reklama
Reklama
Reklama