Giełda motoryzacyjna

Toyota Carina TA12

Cena: 5 000 PLN
Dodane: 13.11.2018
Pojemność:
2400 cm3
Moc:
150 km
Rok produkcji:
1976
Stopień przygotowania:
BAZA
Lublin

Na sprzedaż Toyota Carina Ta12, rocznik '76.

Karoseria kompletna, klapy, drzwi, szyby, atrapy, lampy etc. Środek częściowo niekompletny, na pewno brakuje jakichś plasticzków. Deska rozdzielcza z zegarami jest, obudowa tunelu również, przednie boczki, fotele, nagrzewnica etc. Brak oryginalnego zawieszenia (amortyzatory, przekładnia, wał, most).

Aktualnie karoseria rozebrana w mak, wypiaskowana, w podkładzie epoksydowym, gotowa do rozpoczęcia prac blacharskich. Karoseria stoi na obrotnicach, które dołączam w zestawie.

Z założenia auto miało być składane na zawieszeniu bmw, i zgodnie z założeniem jest zawieszenie przód kolumna kierownicza, wachacze, zaciski, magiel e36 323i i tył belka, wachacze, dyfer półosi e34 525i. Wszystko rozebrane i gotowe do piaskowania i regeneracji. Turbina td04l. z imprezy gt, silnik Ka24e z 240sx +  oryginalny 2t 1600ccm i skrzynia 4b.

Auto w pełni legalne. rok temu miało przegląd i zostało zarejestrowane. Są blachy i naklejka na szybę etc. Ze względu że auto ma skończone 40 lat, otrzymało status auta historycznego (nie zabytkowe), i jeżeli nie jeździ po drodze, nie musi mieć przeglądu i OC. , nie musi być oryginalne jak w przypadku auta zabytkowego i nie trzeba żadnych rzeczoznawców i konserwatorów.

Cena do negocjacji w zależności od setupu.

Istnieje możliwość zamiany, najchętniej na silnik ej20t (gt, wrx), lub coś jeżdżącego, z dopłatą lub nie

W razie pytań proszę o kontakt.

Reklama
Reklama