Publikacje

Ostrzeżenie o starcie projektu: Navara-R

Dodane: 29.05.2020

Czy jesteście gotowi na motorsportowe wzmocnienie? Jeżeli ekipa, która zbudowała pierwszego Nissana GT-R o mocy 1200KM i V8, ogłasza swój kolejny projekt lepiej się przygotujcie. Hejterzy odwróćcie oczy. 
W czasie, gdy cała społeczność motorsportowa trzyma się z daleka od torów i jest w domach, Stephen "Baggsy" Biagioni razem z ekipą inżynierów z SB Motorsport planują swoją kolejną przełomową konstrukcję. 
Chodzi o Navara-R.Baggsy i jego zespół zbudują najszybszy samochód driftingowy na bazie Nissana Navara. Przekształcenie standardowego samochodu z napędem na 4 koła używanego raczej na farmach i placach budowy w potwora spalającego opony nie będzie jednak proste. Silnik diesla zostanie zdemontowany i zastąpiony specjalnie zmodyfikowanym VR38 o mocy ponad 1000KM oraz doładowaniem twin turbo - taki można znaleźć pod maską flagowego Nissana R35 GT-R. - Ten projekt zawsze był w planach SB Motorsport, już od czasów projektu GTR, tłumaczy Baggsy. Wyścigi są wstrzymane i to była przerwa jakiej potrzebowaliśmy. Mogliśmy powrócić do koncepcji i urzeczywistnić ją. Mamy najlepszych partnerów, którzy dzielą z nami wizję zbudowania wspaniałego samochodu. Takiego, który zakwestionuje to, co jest naprawdę możliwe. To będzie ekscytujące połączenie wydajności i praktyczności. 
Navara-R będzie wyzwaniem dla naszego know-how. Chcemy, aby mógł legalnie jeździć po drogach. Nie chcemy stworzyć podwozia wyścigowego z niewielkimi dodatkami. Wierzę w nasz zespół. Nie mogę doczekać się wspólnej pracy z partnerami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. 

To będzie totalna przebudowa, a nie tylko wymiana silnika. Navara-R będzie wyposażony w niestandardowe podwozie oraz szeroki aerodynamiczny bodykit. Zabójczy wygląd i prowadzenie będzie dopasowane do surowej wydajności na prostej. Co więcej, SB Motorsport chce zachować jak najwięcej elementów z wewnątrz jak to możliwe, w tym przestrzeń z tyłu oraz w pełni sprawny hak holowniczy. 

Chcecie dowiedzieć się więcej? SB Motorsport przedstawi swoją pracę w serii "Mission CTRL: Navara-R" na kanale Baggsy'ego na YouTube.
W filmach pojawią się goście specjalni oraz sceny zza kulis prac nad Navara-R. 

Pierwszy film pojawi się już 10 czerwca. Kolejne w co drugą środę miesiąca.
https://www.youtube.com/user/StephenBiagioni
Reklama
Reklama
Reklama