Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Zmota Sprint I runda TLT 2021

piątek 16.04.2021 - sobota 17.04.2021
Skarboszewo, woj. MAZOWIECKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Zmota Sprint to dwudniowe zawody terenowe polegające na jak najszybszym pokonaniu specjalnie przygotowanej pętli przeprawowej w wyznaczonym limicie czasowym oraz specjalnego odcinka „torfowego” pierwszego dnia wieczorem.
Zawody Zmota Sprint wchodzą w skład cyklu jakim jest Towarzyska Liga Terenowa i odbędą się na żwirowni w Skarboszewie k/ Naruszewa oraz na terenach prywatnych w Szczytnie k/Płońska.

Trasa jaką pokonują załogi liczy około 2 km.
Znajdują się na niej zjazdy, podjazdy, rowy, mini trawersy, sekcje błotne, piaszczyste i wodne. Wszystkie przeszkody można a czasami trzeba pokonywać z użyciem wyciągarek.
Odcinek torfowy, rozgrywany pierwszego dnia wieczorem to natomiast kwintesencja przeprawy- wymaga od załóg użycia całego arsenału technik i sprzętu off road aby pokonać go w jak najkrótszym czasie.
Zmota Sprint nie jest zatem typowym wyścigiem typu H4 a raczej kompilacją szybkiej i inteligentnej przeprawy z wymagającymi partiami technicznymi podczas okrążeń na żwirowni.
Do zabawy i rywalizacji zapraszamy załogi z klas Proto, Ekstremalnej, Turystycznej i Przygodowej pod warunkiem dysponowania co najmniej jedną wyciągarką.
Po zakończeniu rywalizacji w terenie zapraszamy na skromny poczęstunek i mini integrację.
ZAPISY
Zapisy na imprezę drogą mailową biuro@adrenalinka.pl,
lub telefonicznie +48 509 570 840
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska kierowcy oraz pilota wraz z numerem telefonu kontaktowego, marki i nr rejestracyjnego pojazdu oraz klasy startowej.
KOSZTY
500 zł od załogi rozumianej jako kierowca i pilot.
W ramach wpisowego zapewniamy:
przygotowanie trasy, stosowne zezwolenia
naklejkę imprezy
pomiar czasu i pracę sędziów
zabezpieczenie medyczne
skromny poczęstunek cateringowy
puchary dla zdobywców miejsc na podium.
Ilość miejsc startowych ograniczona!
O numerze startowym decyduje data wpłynięcia wpisowego na konto Organizatora.

Reklama
Reklama
Reklama