Kalendarz imprez motoryzacyjnych

V WIELKIE STARCIE Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer EVO!

V WIELKIE STARCIE Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer EVO!

sobota 13.03.2021
Ćmińsk, woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE
SAMOCHODY, TRENING

Nadchodzi jedno z naszych kultowych, długo wyczekiwanych wydarzeń, które z pewnością zelektryzuje miłośników motorsportu!

Już 13 marca po raz piąty w historii SJS na Torze Kielce odbędzie się WIELKIE STARCIE, w którym do zaciętej rywalizacji staną dwaj odwieczni rywale z rajdowych tras: Subaru Impreza i Mitsubishi Lancer EVO. Swój udział w imprezie zapowiedział niezrównany Maciej Wisławski!

Jeśli pamiętacie poprzednie imprezy z tego cyklu, to wiecie, że emocje, które nam towarzyszą za każdym razem są tak wielkie, że żyjemy nimi jeszcze długo po zakończeniu eventu i nie możemy doczekać się następnego! Nie inaczej będzie i tym razem:)

Do udziału w WIELKIM STARCIU zapraszamy wszystkich posiadaczy i użytkowników turbodoładowanych modeli samochodów Subaru Impreza oraz Mitsubishi Lancer, którzy chcą się sprawdzić w wyjątkowych warunkach Toru Kielce. Naprzeciw siebie stanie grupa łącznie 40 posiadaczy tych legendarnych samochodów, po 20 z każdej ze stron.Harmonogram zakłada 5 przejazdów pomiarowych, poprzedzonych zapoznaniem z trasą oraz przejazdami treningowymi. Wszystkie czasy będą sumowane w klasyfikacji indywidualnej, jak i zespołowej. Dodatkowo, indywidualny zwycięzca WIELKIEGO STARCIA otrzyma puchar przechodni oraz prawo do obrony tytułu w roku przyszłym.

WIELKIE STARCIE ma na celu porównanie samochodów w atmosferze zabawy oraz zintegrowanie fanów i użytkowników obydwu modeli.

Fantastyczni ludzie, kapitalny klimat imprezy i niepowtarzalne samochody.

Tego nie można przegapić!

ROZKŁAD JAZDY:

Godz. 08:00 – 09:00 Rejestracja uczestników, przygotowanie samochodów do eventu

Godz. 09:00 – 09:30 Oficjalne powitanie i odprawa w pitlane

Godz. 09:30 – 10:00 Zapoznanie z próbą sportową

Godz. 10:00 – 11:30 Jazdy treningowe (obowiązują kaski)

Godz. 11:30 – 15:30 Próba sportowa z pomiarem czasu (pięć rund)

Godz. 15:30 – 16:30 Jazdy treningowe dla chętnych

Godz. 16:30 – 17:00 Ceremonia wręczenia nagród, podsumowanie eventu

CENA: 690 zł.

KONTAKT:

kom.: 606 878 886

mail: biuro@sjs.pl

Reklama
Reklama
Reklama