Kalendarz imprez motoryzacyjnych

TIME ATTACK TROPHY SZKOLENIE

sobota 17.04.2021
Toruń,
SAMOCHODY, WYŚCIG
PRZEDSEZONOWE SZKOLENIE W RAMACH DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY!
17. kwietnia 2021r., MotoPark Toruń
➡️ Szkolenie w zakresie doskonalenia techniki jazdy dla uczestników popularnego cyklu Time Attack Trophy
➡️ Kurs prowadzony przez licencjonowanych instruktorów techniki jazdy oraz doświadczonych i utytułowanych zawodników, udzielających wskazówek uczestnikom przez cały czas trwania szkolenia
➡️ IMPREZA DLA KAŻDEGO, otwarta dla wszystkich posiadaczy aut (zarówno tych seryjnych, jak maszyn i przygotowanych do sportu)
➡️ DRIVE 4 FUN – luźna, bezstresowa atmosfera!
➡️ Długa część praktyczna - treningowa (wolne przejazdy po torze)
➡️ Przejazdy egzaminacyjne z zastosowaniem PROFESJONALNEGO POMIARU CZASU zapewnianego przez MOTORESULTS.PL
➡️ Limit: 100 kierowców
➡️ Bony ze zniżkami na zakupy w sklepie RALLYSHOP.PL i mała niespodzianka dla wszystkich, książki Sobiesława Zasady na temat techniki jazdy (drogowej i sportowej) dla najlepszych uczestników szkolenia
➡️ Wydarzenie odbędzie się na obiekcie szkoleniowym MotoPark Toruń, którego gospodarzem jest znany ośrodek doskonalenia techniki jazdy - ODTJ Toruńska Akademia Jazdy
Obowiązująca sytuacja epidemiczna sprawiła, że z przykrością podjęliśmy decyzję o przesunięciu zaplanowanej na ten dzień oficjalnej inauguracji drugiego sezonu Time Attack Trophy. W to miejsce organizujemy jednak formalne SZKOLENIE w zakresie doskonalenia techniki jazdy, które z pewnością zapewni Wam wiele pozytywnych wrażeń i każdemu pozwoli podnieść swoje umiejętności w ramach techniki jazdy, które będą miały swoje przełożenie zarówno na drogach, jak i na torach.
W podniesieniu umiejętności za kierownicą uczestnikom szkolenia pomogą doświadczeni INSTRUKTORZY TECHNIKI JAZDY oraz utytułowani ZAWODNICY obecni na obiekcie przez cały czas trwania wydarzenia.
OFICJALNY HARMONOGRAM CZASOWY SZKOLENIA
06.30 – otwarcie bram obiektu
07.00 – otwarcie biura, awizacja uczestników
09.15 – powitanie uczestników, część teoretyczna
09.45 – zapoznanie z trasą, początek przejazdów treningowych w małych grupach, doskonalenie techniki jazdy (część praktyczna szkolenia, open track)
12.00 – 17.30 – przejazdy egzaminacyjne na czas
17.45 – oficjalnie podsumowanie i zakończenie wydarzenia
19.00 – zamknięcie bram obiektu.
➡️ INNE ISTOTNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Od kierowców i pilotów (pasażerów) wymagane są kaski motocyklowe lub do sportu samochodowego. Dopuszczane są też te nie posiadające homologacji do sportów motorowych lub z utraconą homologacją.
Na jednego kierowcę może przypadać maksymalnie jedna osoba towarzysząca (pilot).
Klatki bezpieczeństwa w autach nie są wymagane.
Maksymalna ilość uczestników: 100
W trakcie wydarzenia będzie obowiązywał ścisły reżim sanitarny, mający na celu przeciwdziałanie rozwojowi epidemii COVID-19 i będzie on wynikał z Regulaminu Sanitarnego opublikowanego przed wydarzeniem w formie odrębnego komunikatu. Wszyscy uczestnicy szkolenia mają OBOWIĄZEK zaakceptować postanowienia danego Regulaminu i ich przestrzegać.
Z racji na brak wolnych miejsc, wyczerpanie limitu zgłoszeń, rejestracja w tym momencie prowadzona jest wyłącznie na LISTĘ REZERWOWĄ.
➡️ REJESTRACJA I OPŁATA STARTOWA
Zgłoszenia na listę rezerwową prosimy kierować na adres e-mail kontakt@mercedestorunclub.pl w treści podając:
- imię i nazwisko kierowcy
- numer telefonu
- podstawową specyfikację techniczną auta (m.in. markę, model, pojemność, przybliżoną moc, informacje o istotnych modyfikacjach mogących podnosić parametry pracy silnika, etc.)
Po akceptacji zgłoszenia otrzymacie Państwo od nas wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia na listę rezerwową. Jeżeli dla uczestnika z listy rezerwowej zwolni się miejsce na liście startowej, to niezwłocznie go o tym poinformujemy i podamy sposób płatności. Całkowita opłata za udział w wydarzeniu wynosi 200zł (przedpłata: 100zł).
W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w wydarzeniu bądź nieprzybycia na nie, przedpłata w wysokości 100zł nie podlega zwrotowi.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: kontakt@mercedestorunclub.pl lub dzwoniąc pod numer (+48) 605 58 57 51.
Zachęcamy też do polubienia fanpage'a naszej organizacji Motorsport Trophy – Serie Samochodowe, gdzie będą na bieżąco publikowane informacje na temat wydarzeń Track Day Trophy, Time Attack Trophy, Mercedes Trophy i naszych pozostałych serii.
#Drive4Fun


Reklama
Reklama
Reklama