Kalendarz imprez motoryzacyjnych

TROPEM BIAŁEGO JELENIA 17.01.2021

niedziela 17.01.2021
Bochnia, woj. MAŁOPOLSKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
"Tropem Białego Jelenia" to wyjazd o charakterze turystyczno-offroadowym, prowadzący trasami Pogórza Wiśnickiego oraz Pogórza Wielickiego. Poruszać będziemy się po drogach szutrowych, polnych, gruntowych oraz na dojazdach - asfaltowych. Tych ostatnich będzie możliwie jak najmniej, bo jak wiadomo - nie po to przyjeżdżacie! Niedzielny wypad idealny dla każdego fascynata OFFroadowego. Tym z Was, którzy zaczynają przygodę z jazdą terenową podrzucimy kilka wskazówek, wprowadzimy Was w tajniki jazdy 4x4, a Ci z Was, którzy już wiedzą "co i jak", będą bawić się świetnie w letniej Pogórza Wiśnickiego.
"Tropem Białego Jelenia" to offroadowy wypad bez ciśnienia i elementów rywalizacji. Jedziemy w kolumnie, pomagamy sobie wzajemnie, nie zostawiamy nikogo. Trasa jaką dla was przygotowaliśmy jest do przejechania dla auta terenowego z napędem 4x4.
W trakcie imprezy przewidziana jest przerwa na ognisko. Ale nie zapomnijcie o termosie z ciepłą herbatą i zapasem kanapek, bo nigdy nie wiadomo co czeka na nas, na trasie tropienia jelenia....
 Informacje dodatkowe:
W punkcie zbornym spotykamy się o 9:30, wyjazd następuje o 9:45. Koniec imprezy przewidziany jest na godzinę 17:00.
Poruszamy się w kolumnie, za autem przewodnika. Podczas przejazdu pilnujemy się wzajemnie, nie zostawiamy nikogo na trasie. Nie zjeżdżamy z obranej trasy, nie skracamy jej przez pola uprawne i łąki. Może to skutkować przebiciem opon bądź innymi nieprzyjemnościami.
Komunikację pomiędzy uczestnikami ułatwi Radio CB, dlatego prosimy o sprawdzenie przed wyjazdem czy wszystko działa jak powinno.
Auto prowadzące ma na wyposażeniu szekle, liny, pasy - ale jeśli masz takie wyposażenie samochodu, weź je ze sobą. Podobnie sprawa wygląda z apteczką pierwszej pomocy. Dla waszego bezpieczeństwa jesteśmy wyposażeni medycznie w razie nieprzewidzianych sytuacji.
Trasa wiedzie przez Pogórze Wiśnickie, w 80% wiedzie przez trasy gruntowe, leśne i polne. Asfalt (pozostałe 20% trasy) to jedynie krótkie odcinki dojazdowe.
Jeżeli warunki pozwolą to podczas imprezy przewidziana jest przerwa na kiełbaskę z ogniska, pakiet ogniskowy w cenie wyjazdu. Jeżeli pogoda będzie kiepska to zjemy żurek w klimatycznej bacówce.
Minimalna ilość załóg do odbycia się imprezy to 5 aut, z kolei dla waszej wygody maksymalna ilość bez samochodu prowadzącego, to 10 aut.
Zabierzcie ze sobą krzesełka turystyczne, kanapki na drogę, odzież, której nie żal wybrudzić i obuwie idealne do błota!
Wymagania:
- opony AT/MT
- lift zawieszenia
- radio CB
Zalecane:
 - wyciągarka
Trasa:
Długość: ok. 70 km
Trasa: przejezdna dla samochodu 4x4 z reduktorem
Minimalna ilość załóg: 5
Maksymalna ilość załóg: 10
Punkt zborny:
zbiórka na końcu ul. Partyzantów w Bochni, godz. 9:30, 17 stycznia 2021
49°59'07"N 20°24'45"E
Koszt uczestnictwa:
250 zł. za samochód (bez limitu osób)
  Cena obejmuje:
 - przygotowanie trasy
 - pilotowanie załóg po trasie
 - pomoc w trakcie wyprawy
 - pakiet ogniskowy lub żurek dla załogi
 - naklejki okolicznościowe                      

#bochnia #4x4 #offroad #turystyka
Reklama
Reklama
Reklama